Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukamnak nem adtam penzt...

Anyukamnak nem adtam penzt (cigire) es napok ota sir es ordibal?

Figyelt kérdés

Meg itthon "lakok" ami annyibol all hogy hetente 1-3x itthon vagyok es fozok abbol amit en vettem stb. Kozben haza adok havi 30.000ftot ugy hogy tenyleg semmit se hasznalok itthon.(nem gond szivesen adom) anyukam 107.000ftot keres es van egy 30.000es hitele amit en allok ugye. A lenyeg hogy igy marad 107.000ftja es egyszeruen folyamatosan ker tolem es batyamtol(aki kulon el mar) tobb tizezer forintokat. Teljesen ures a huto ha nem veszek ennivalot.

A lenyeh hogy barmennyi penze van anyanak nem birja beosztani. Par honapja haza adtam neki 55.000ftot kifizettem 20.000ft tartozasat(ismerosnek) kapott 20.000ft pluszt a munkahelyen (ez tobb mint 200.000ft es honap vegen mar ebbol se volt)

Honapokig adtuk neki batyammal a tobb tizezret pluszba viszont most megelegeltuk, mivel mindent cigire kolt. Rengeteget dolgozok havi 200ora folott es mellette rakok felre anennyit tudok hogy egy kis lakast tudjak majd venni a baratnommel (sajnos igy is kell bele hitel is) Ezt meg is mondtam neki. Azota neha probalkozott kerni de megmondtam hogy cigire nem adok es kesz!!!

Nos azota folyamatosan orjongve sir a szovajaban , azt mondogatja megakar halni elege van( sajnos elkattantam enis kicsit lekiabaltam hogy szegyelje magat hogy ilyet mondd mikor nekem gyogyithatatlan betegsegem van.

Csunya dolog ezt mondani de kb olyan mintha csak hisztizne hogy kapjon penzt cigire. Mit tehetnenk? Baromira lelkiismeret furdalasom van nekem meg tesomnak is de ha folyton hazatoljuk a penzt soha nem jutunk sehova.


2017. ápr. 29. 13:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*lenyeg *amennyit
2017. ápr. 29. 13:19
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Nölj föl, ne hagyd hogy egy felnőtt ember hisztije befolyásoljon.
2017. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elköltöznék, ha tehetném. De ha nem, akkor sem adnék cigarettára egy fillért sem. Ha hisztizik, ha nem.
2017. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki pénz, inkább kaját vegyél a hűtőbe és/vagy te személyesen fizesd ki a számlát, hitelt stb. Így legalább biztosan tudod mire megy el a pénz. Ne legyen bűntudatod, egyrészt magadra is gondolnod kell, másrészt a cigi tök felesleges és egészségtelen. Senki sem várhatja el, hogy segíts anyádat mérgezni.
2017. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az se jó ha mindent megveszel , meg kifizeted a hitelt , mert akkor neki csak cigire kell a sajátja. Ne adj neki semmennyit se. A szenvedély betegeket nem érdekli semmi.
2017. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Azért teszi ezt, mert tudja, hogy megteheti, nem kell felelősségteljes döntéseket hozzon, mert ti úgyis kisegítitek. Ha nem, akkor érzelmileg zsarol titeket.


Talán ha látja, hogy nincs értelme, mert a tetteinek következménye van, akkor megtanulja, de ahhoz nektek is erősnek kell lenni.

2017. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérj tanácsot egy pszichológustól, hogy hogyan kezeld. (Ha lehet, anyukádat is beszéld rá, hogy elmenjen hozzá.) Anyukád számára a cigi akkora függőséget jelent, hogy ő maga sem tudja kezelni, mindenképp szakember segítségére szorul.
2017. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Vegyetek dohányt,meg cigitöltöt.Egy átlag dohányosnak így 15 000-20000 ft környékén kijön az egy havi cigi.A cigit nehéz letenni annak,aki régóta dohányzik.Ne legyél vele irigy...

Inkább segíts neki,hisz az anyád.A sok troll meg írja a hülyeségeit.A leírtakból is látom,hogy bánt a dolog.Vegyél neki dohányt,és egy cigitöltőt!

2017. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Tisztelt hozzászólók!


Itt mindenkinek zöldet adtam és minek válaszoljak a kérdezőnek? Semmi ujjat nem érdemes hozzátennem.


Grat.

2017. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a bátyád helyébe nem adnék haza semmit ha nem lakik otthon. És cigire én se adnék,dohányzom (alkalmi) szüleim anno megmondták h cigire nem adnak pénzt..mégis értem nem is kértem.Anyád meg csak hisztizik
2017. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!