Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért ordibál velem...

Anyám miért ordibál velem MINDENÉRT? 17/f

Figyelt kérdés

Na szóval ez az egész kb 3..4 éve kezdődött. Már elötte se volt normális az idegeskedése, de most?

Már azért is kiabál hogy kilöttyen egy kis víz a padlóra....na ott szépen elmondja hogy milyen rossz baba voltam hogy kiskoromba is ilyen voltam stb..de ezt kb egy 120 decibellel. A szomszédok már szóltak hogy ha így megy tovább, feljelentenek.

Tegnap meg azért kiabált mert a szék lábát állítólag én tettem tönkre (van benne egy kis lyuk) na és ezért képes volt 10 percet ordibálni és azt vettem észre hogy én EGY SZÓT SE SZÓLALTAM MEG 10 perc után már jött a papucsával felém..

Apám puh..öcs módjára leül a gép elé és kussol. Ha anyám mondja apámnak hogy csináljon már valamit akkor ő is ordibál persze akkor elpucolok otthonról mert tőle jobban félek (120kg-os állat) bocsi a kifejezésért.

Kiskoromba apám volt a példaképem mert megjavított valamit..elcsodálkoztam..de így??

Kiskoromba apám sokszor vert (mert a veréstő semmi bajom nem lesz)

Lehet hogy az a baj hogy már idősek (55+ mind 2)

Az a vicces az egészben hogy anyám tanár...biztos ezt tanulták hogy hogyan kell ordibáli a gyerekkel. De soha nem dolgozott.

Van egy 32 éves bátyám ők havonta szoktak jönni ebédre, bár vele nem tudom hogy hogy bántak.

Kimenni haverokhoz meg nem mehetek mert sötétedésik otthon kell hogy legyek hogy jól leb.sszon anyám...


2017. febr. 18. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy tudsz pénzt keresni +1 év, pucolás el otthonról, az életben többé feléjük se nézz!!!!
2017. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudnál a bátyádhoz költözni? Ő csak megért, őt is ugyanazok a szülők nevelték fel.
2017. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
#2, szerintem kerdezonek nem sok koze van, nem nagyon ismeri batyat. Havonta egyszer latja ebedre. Itt irja, hogy azt sem tudja, o hogy lett nevelve.
2017. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Nálam is folyton az ordibálás megy. 16 vagyok. Már teljesen kikészültem tőle idegileg, egy kész idegroncs vagyon tinédzserként és ez nem normális. Próbálok minél messzebb menni továbbtanulni és el tudok innen tűnni. Persze szeretem őket, de nem tudják milyen nehéz ezt hallgatni.
2017. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért van, mert anyád nyilván ideges, nem látja értelmét az életének, nincsenek napi sikerélményei, feszültséget okoz benne a mindennapi létezés unalma és egysíkúsága és a feszültségét rajtad,mint a leggyengébb láncszemen vezeti le.
2017. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Anyád egy f *sz.
2017. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én gondolom semmit nem tehetek :(
2017. febr. 18. 11:35
 8/18 A kérdező kommentje:
Mert már kezd elegem lenni
2017. febr. 18. 11:35
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
büntethető nyugodtan feljelentheted csendháborítás ért.Tudom nem szép dolog de rájuk is vonatkoznak a jogszabályok.
2017. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem alkalmasak gyereknevelésre. A bátyádból épkézláb ember lett?
2017. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!