Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha nem merem...

Mit csináljak, ha nem merem anyukámnak elmondani az igazat?

Figyelt kérdés
Többször volt már, hogy hazudtam anyának, mert féltem, hogy mi lesz, ha elmondom az igazat. Tudom, hogy hülyeség, de ha valaki tudna segíteni annak örülnék.

2017. márc. 9. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg, mirol van szo.
2017. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Attól függ mekkora a hazugság! És hogy lebukhatsz e vele!
2017. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha nincs bizalom, akkor az gond.


El kell mondani az igazat az anyudnak.


Képzeld el, hogy szerelmes vagy, és a szerelmed nem mond igazat, vagy nem meri elmondani.

Mit éreznél?

A legtutibb mindig az egyenes út.

Különben nincs bizalom, és az mindig a baj forrása.

(nem könnyű)- de az a helyes.

2017. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%
Nem tudom miről van szó és hány éves vagy? De mindenképpen meg kell próbálnod az igazat elmondani,mert előbb-utóbb úgyis sor kerül a "kenyértörésre".Ha így érzel, az azt jelenti, hogy anyád lelki terror alatt tart.Hidd el,csak elkezdeni nehéz,utána már sokkal határozottabb leszel és könnyebben megy.Szükséges,hogy legyen önbecslésed.Az anyák sem tökéletesek és tévedhetetlenek.
2017. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Mi lenne? Megver? Kétlem, maximu - jogosan - lecsesz. Kiabál, húha, tragédia, de én nagyot csalódnék, ha folyton hazudoznál, és utána már nem is bíznék benned többé ami jóval nagyobb gáz, mint tíz percnyi kiabálás, ha rosszat csináltál.
2017. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!