Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellene elkövetnie a...

Mit kellene elkövetnie a gyerekednek, hogy kitagadd, ne tekintsd többé a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Érzelmi kitagadásra gondolok elsősorban, nem jogira.
2017. ápr. 30. 17:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%
Illegális dolgokat tesz pl gyilkosság, bántalmazás, lopás.
2017. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
69%
Szülőként nem jut most ilyen dolog eszembe. Ő is ember,hibázhat,ha elfordulok tőle még segíteni sem tudok kijavítani a dolgokat akkor sem,ha szeretné,úgyhogy mit oldana meg? Illetve vannak helyzetek,ahol elgondolkodnék,hogy én mit rontottam el, csak én neveltem, mi siklott félre,hogy végül ide jutott... Ezzel nem azt mondom,hogy csináljon a gyerek minden xart,akkor is anyuci pici fia,természetesen nem támogatnám,ha komolyan ártana magának vagy másoknak pl.,de ettől még ugyanúgy a gyermekem, nem indok,hogy hátat fordítsak neki. Sajnos a gyakorlatban sokan fordulnak el úgy a gyerkeküktől,hogy az egyetlen dolog,amit elkövetett az volt,hogy más volt a véleménye. Remélem nálad nem egy ilyen helyzet ihlette a kérdést.
2017. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
56%

Sajnos van néhány család ,akik a gyereküket a vallás megtagadása miatt tették utcára.

18éves lányt ismerek a környéken ilyet

Bár én ezt nagy szarságnak tartom , mert akkor ez milyen vallás ?

2017. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%
Együtt rankedezünk, és kibannolja a kedvenc champ-em.
2017. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem tud olyat tenni, hogy megtagadjam.
2017. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%

Az #5-ös hozzászóló mellett voksolok.

Bocsi a többiektől.

2017. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
Valami nagyon szégyenteljes, törvénybe ütköző cselekedetért. Nem szeretnék most itt példát felhozni, de vannak, voltak olyan esetek, amire azt mondom, szégyellném, hogy az én "kölyköm" tette. Azt hiszem van egy erkölcsi korlát, amin a szülő sem tud túllépni.
2017. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Gyilkosság (véletlenül sem önvédelem), nemi erőszak, fajtalankodás.
2017. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
26%
Gyilkosság az egyetlen
2017. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Gyilkosság vagy nemi erőszak, pedofília
2017. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!