Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te hány éves korában vennél...

Te hány éves korában vennél házat a gyerekednek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 13:17
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
93%
Amikor meg tudom venni, ha utána ő vagy én fenn tudjuk tartani.
2017. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
42%
Házat??
2017. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
31%
Miért kéne venni? Tanult, teremtse meg magának.
2017. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
53%

Házat???

Ha nagyobb befektetni való összegem lenne akkor vennék mindkét gyerekemnek egy lakást egy jobb környéken.

Ès ennyi. Házat már vegyen ö magának. Ha valamire viszi akkor egy 3 szobás lakással már el tud indulni. Ha nem viszi semmire akkor boldog lesz egy lakástól is. Fog örökölni utánnunk is...

2017. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
90%
Az én szüleim sokat tanultak, megteremtették a saját vállalkozásukat, ami egyben a hobbijuk, így több pénzt keresnek, mint az átlag. És akkor boldogok, ha mi is boldogok vagyunk a testvéremmel. Szóval nekik alap, hogy elindítanak minket az életben. Tesóm most házasodott meg, kaptak egy garzonlakást, persze most mellette dolgoznak és már vettek is maguknak egy telket, ahova építkezhetnek és akkor eladhatják a lakást. (Tesóm 26 éves). Én 24 vagyok, végeztem az egyetemmel, most 1 évig még albérletben alkom a barátommal, ő akkor végez a mesterrel és az OKJ-val, utána eldöntjük, hogy melyik városban akarunk élni, hol találunk munkát stb, és utána nekem is segítenek a lakásvásárlással, 6 M-t tudnak beleadni, a többit mi rakjuk bele. De persze ehhez kell majd biztos munka, hogy fent tudjuk tartani ketten a barátommaé
2017. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
96%
Ahány éves korában lenne pénzem ilyenekre.
2017. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
94%

Most vettünk házat, de a lakásunkat is megtartjuk. Egyenlőre kiadjuk, majd ha a gyerekek nagyobbak lesznek, ide költözhetnek.

Lehet később is veszünk majd egyet.


De nem hiszem, hogy a nevükre fogjuk íratni. Amíg 18 alattiak, addig semmiképp.

2017. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
62%

1. Ha van pénz, inkább abban álljon, mint akármelyik bankban

2. Ha van gyerek, inkább az ő nevére, mint később az örökség utáni adózás, stb. gondot okozzon.

2017. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
41%
Soha és én sem fogadtam el. Százból, kilencvenkilenc alkalommal a beleszólást vonza magával. A szülő, ezáltal jogosnak érzi, hogy beleszóljon a gyerek életébe.
2017. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 jafnrétti ***** válasza:
84%

Magunknak sem veszek házat :D

Most vesszük az első lakásunkat, végül is, ha úgy vesszük, a gyerekeknek, és magunknak persze, úgyhogy a kérdésre válaszolva, 9 és 1 éves korukban veszek nekik "házat", vagyis lakást.

Egyébként meg majd ha kijárták az iskoláikat, és már dolgoznak, de még velünk laknak, az alatt szeretném, ha tennének félre lakásra, meg majd egy éven belül mi is elkezdünk egy kis kezdőtőkét gyűjteni nekik, bár azzal, amit mi félre tudunk tenni, nem mennek messzire, ehhez nekik is mindenképp hozzá kell tenniük.

2017. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!