Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám elhitetni...

Hogyan tudnám elhitetni anyámmal hogy az egész átverés?

Figyelt kérdés

Arról volna szó, hogy anyám nem hiszi el nekem azt, hogy ha mondjuk egy adott cégnél (most nem akarok neveket mondani de például UPC, vagy Telekom) szerződést köt, hogy telefont vagy tv-t szeretne beköttetni, akkor a hozzá "járó" televízió az kész lehúzás és előbb utóbb "fizetni" fog érte a fogyasztó?.... Nem tudom hogyan magyarázzam el neki hogy értse, hogy nem engedhetjük meg magunknak és hogy nem érné meg...

Aztán jön a dumával hogy ő arany kártyás és hogy jár neki a tv.... én meg hiába magyarázom el... nem érti meg :/

Valaki tudna segíteni? :/ Elég nehéz eset...



2017. máj. 3. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Jobb lenne, ha konkrét dolgot írnál, mert nem biztos, hogy anyukáddal van a gond.


Pl ha egy telefonszolgáltatók is adnak ingyen vagy nagyon kevés pénzért telefont.


2év szerzödés aláírás+ x telefon 0Ft

Ebben az esetben 2 évig kell annál a telefontársaságnál szerzödésednek lennie, nem mondhatod fel, és fizeted a havi díjat és az egyéb dolgokat amit a szerzödéshez kértél, DE a telefon ingyen van.(persze, hogy bele van építve a havi díjba...) De plusszban semmit sem kell fizetnie már.

2017. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Gagyi 1 Ft-os telefont adnak, igen, hűségidőért, nekünk is van már 3-4 ilyen telefonunk, anyáméknak adjuk mindig, mert nyomógombos. De csodálkoznék, ha százezres tévét hozzávágnának, olvassátok el a szerződésben az apróbetűt is, nehogy hirtelen megemelkedjen az előfizetése a duplájára.
2017. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
semmi értelme,hogy fáraszd magad..... Azt ne engedd,hogy a neten kössön bármit is. Az üzletbe meg menjél vele és kérdezz serényen aztán majd ott rájön ,hogy többnyire pl az olcsó tv esetébe nem bizti,de drágábbnál van egy nagyobb első részlet a többit meg pl 2 évig fizeti a tv előfizetéssel együtt.
2017. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Az előfizetők többsége aranykártyás, aztán mégse ingyen kap tévét, hanem drága áruhitelre.

Sajnos nem tudsz vele mit csinálni, majd tanul a saját kárán.

2017. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Huh valaki nagyon lepontozta azokat akik mondtak hogy ez atveres...pedig az.
2017. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%

ma 14:15

Miért lenne átverés?

Tuti az ilyen ajánlatnál nem azt írják, hogy az előfizetéssel jár egy tv ingyen.

El kell olvasni betűről betűre az ajánlatot.

2017. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Vezesd le neki papíron, hogy lássa. Ennyit kell fizetnie havonta, és ennyibe kerül a tv vagy telefon ha kp veszi meg. Plusz, mit kap érte, és megéri-e ennyit fizetni érte összességében?
2017. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Egy masik szolgáltatónál volt a Tv... Es anyám kitalálta hogy Telekomhoz menjünk at... Beszélt a diszpécserrel aki mondta hogy mivel aranykartyas (van előfizetés telefonra) ezért jar valami Tv (sima lcd vagy okostv... nemtudom ezt a reszletet)

De nekem hihetetlen hogy full ajándékba kapsz egy ilyet... Tuti van valami a háttérben.. Valami plusz love amit előbb utóbb fizetni kell es nem erti meg...(bocsi a helyesírási hibákért.. Gyorsan irtam telcsirol)

2017. máj. 3. 15:16
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogod tudni megmagyarázni. Nekem anyám nem hiszi el, hogy a folyószámlahitel hogy van... Legyen most 100ezer.A fizuja 100ezer. Így egyszer lement minusz 100ba.

De szerinte ő minden hónapban visszakapja azt a 100ezret is, így 200ezre van egy hónapra.

Mondtam neki, hogy ez miért érné meg a banknak?

Szerinte azért mert évente frissítenie kell a szerződését 3-4ezer forintért. :D

Tiszta jó üzlet. A bank ad neked 1200000ret egy évben, 4000Ft-ért.

2017. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Jo de itt olyan szinten üvöltözések mennek hogy en mar egyszerűen nem hiszem el... Es nem ez az elso hülyeség....

Kajak nincs megoldás?.... A telekom szerintem úgysem fogja azt mondani ha meg kérem őket hogy valljak be mert kikészít anyám... Szép is lenne

-Hölgyem.. Ez egy nagy kib*szas ne legyen mar idiota kérem...

Ajj srácok... :/

2017. máj. 3. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!