Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez így nagyon sok lenne...

Ez így nagyon sok lenne egyszerre?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és

lassan 2 éve tudom, hogy meleg vagyok. Régebben is voltak érzéseim a fiúk iránt, de nem nagyon foglalkoztam vele, nem is vettem komolyan, de nem olyan rég összejöttem egy fiúval. Szüleim nem tudnak róla, csak arról, hogy meleg vagyok és láttam rajtuk, hogy csalódottak, de nem utálnak emiatt és nem sokat változtatott a kapcsolatunkon. Valahogy azért még érzem hogy nem békéltek meg vele teljesen.

Gondolom sejtik, hogy egyszer majd összejövök valakivel, csak már azt is kicsit nehezen fogadták, hogy meleg vagyok(tavaly mondtam el).


2017. máj. 7. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?Az egyetlen kérdés,amit leírtál,hogy ez így nagyon sok lenne egyszerre.Gondolom azt akarod tudni,hogy mikor mond el a szüleidnek,hogy összejöttél valakivel.Szerintem nyugodtan elmondhatod nekik,ha nem utálnak téged.Természetes egy szülőnél,hogy kicsit csalódott ilyen esetben,de ettől függetlenül a gyerekük vagy,és mindig szeretni fognak.A legjobb amit tehetsz,hogy elmondod nekik az igazat,és legfeljebb megint kicsit csalódottak lesznek,de nem fognak utálni.Remélem tudtam valamennyit segíteni,és gratulálok a párkapcsolatodhoz :)
2017. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Egy anyanak, egy apanak ez lehet az egyik legnehezebb dolog, azonosulni azzal (ha egyszem gyermekuk vagy) hogy soha nem lesz unokajuk, hogy valamit elronthattak a nevelesedben... pedig ez mar a szuletesed pillanataban eldolt. Mostanaban a csaladom mindig azt mondja "viccbol" hogy na mivan leszbi leszel? Csak mert meg nem volt baratom. Nagyon rosszul esik, hogy ezt gondoljak. Csak viccelnek, ugyanis ha az lennek azt nem tudnak elviselni, meg is mondtak. De ott alltam ertetlenul: hogy ba**zameg amiert valakinek nincsen baratja meg 15 evesen, azt mar egybol igy kell kezelni?

Soha nem beszeltel veluk az erzeseidrol? Azt tudjak hogy ez van, de azt hogy ez tenyleg komoly? Vagy hogy hogy viselnek ha egyszer egy fiut vinnel haza? Irj privatot ha gondolod, szivesen beszelgetek veled:)


15/L

2017. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amint megláttam a kérdést, tudtam hogy erről fog szólni. :D


Lehet,hogy valóban sok lenne most nekik,hogy még barátod is van, de azért ezt nem tudod sokáig titkolni.


Szerintem jobb ha leültök beszélgetni és elmondod,hogy van valaki akivel alakulnak a dolgok.

Úgyis tudják hogy egyszer úgyis lesz valakid, nem éri meg titkolózni.

2017. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!