Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a reakciód, ha az...

Mi lenne a reakciód, ha az egyetemista lányodat eljegyezné a barátja?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány... A barátommal több, mint 8 éve együtt vagyunk, 3 éve élünk együtt. Szóval ez nem ilyen légből jött ötlet, bár tény, hogy sosem volt ilyenről szó közöttünk, nekem összesen annyi elképzelésem volt, hogy Vera Wang ruhát szeretnék viselni majd a "nagy napon".

Meglepett a gyűrűvel, főleg, hogy sosem számoltuk, hogy most akkor 5, 17, vagy hány hónapja vagyunk együtt. Én az elején nagyon lelkes voltam, kb. minden héten ünnepeltem volna, de ő mondta, hogy szerinte felesleges, mert nem egy hónap/év adott napján akar vacsorázni vinni, meg nem akkor fog a legjobban szeretni. Szóval elhagytuk az ilyen ünnepléseket, plusz dátumokban nagyon rossz, én emlékeztetem minden eseményre. Ezért is lepett meg, hogy a 100. hónapfordulónk estéjén megkérte a kezem, mikor még én is megfeledkeztem róla.


Anyukám viszont nem örül, mert szerinte ez korai, még egyetemista vagyok, miért akarok azonnal férjhez menni (jövő májusban szeretnénk az esküvőt, vagy nyáron esetleg). Meg hogyha már ennyire tervezgetünk, biztosan gyereket is akarunk és hogy éretlen vagyok ahhoz, hogy anya legyek. Pedig jóban van a vőlegényemmel, a családjaink is jóban vannak, ismerik egymást jól, szóval még azt sem lehet mondani, hogy nem kedveli, vagy valami problémája van vele.


Ti hogy reagáltatok/reagálnátok hasonló helyzetben?

Jogos, hogy kicsit elkeserít anyukám hozzáállása?


2017. máj. 8. 14:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
76%
Én örülnék neki.
2017. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%

Ha neked és a barátodnak van saját keresete, el tudjátok tartani magatokat, ki tudjátok fizetni az esküvőt stb akkor én nem akadályoznám. A ti életetek, ti pénzetek.

Bár nem tudom hány éves vagy.

2017. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Én 23 éves vagyok, a vőlegényem 25.
2017. máj. 8. 14:28
 4/44 anonim ***** válasza:
32%

Nem érdekelne, mert felnőtt ember vagy.


Ha úgy gondolod, megtaláltad a társadat, hajrá - de azt vedd figyelembe, hogy gyerekek voltatok, mikor összejöttetek. :)

2017. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nincs ezzel gond.sok boldogságot!

2-es voltam.

2017. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
54%
100. hónapforduló, kiégtem :DDDDDDD
2017. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
52%
Anyud nem jól reagál. Legfőbb ideje a lánykérésnek. Sok boldogságot!
2017. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálnék, és megkérdezném, miben segíthetek az esküvővel kapcsolatban.
2017. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
63%
Anyukad most bepanikolt? Az nem zavarta, hogy mar evek ota egyutt eltek? Eskuvo meg odabb van, gyerekek is boztos, emlekeztesd egy kicsit ezekre.
2017. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
34%

"100. hónapforduló, kiégtem :DDDDDD"


Az miért baj ha ennyire decimálisok?

2017. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!