Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok hozzá,...

Szülők, mit szólnátok hozzá, ha az egyetemista fiatok bejelentené, hogy jövőre az Erasmus program keretében Hollandiában szeretne tanulni, és az iskola + saját keresetéből fedezné is a költségeket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem a szabad füvezés vonzza, menjen nyugodtan, támogatom ahogy tudom. Megtiltani egyébként se lehet.

Én is voltam Erasmusszal, nem Hollandiában, nagy élmény volt.

2016. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Fantasztikus segitenek neki

Hollandia draga orszag egy szoba gagyi studentehuis ban 400 500 eu per ho es kell egy bringa is mert tomegkozlekedes mereg draga.

2016. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. Biztosan jó tapasztalat lesz.
2016. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az erasmus egy jó lehetőség nagyon. Sajnos én olyan szakra jártam, ahol nem fért bele 1 félév csúszás, mert akkor azzal 1 évet csúsztam volna, így nem mentem, de több barátnőm is volt erasmuson. ELsőnek is, nagyon jól meg lehet tanulni így a nyelvet (barátnőmék Csehországban voltak kint, de mindenki angolul beszélt, mert az volt a közös), sok barátot lehet szerezni és talán építeni a kapcsolatot külföldön, ha később szeretne kint élni
2016. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, de nem engedném, hogy az egészet ő fizesse, adnék neki pénzt.
2016. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Rettentően örülnék neki, hogy ilyen lehetőséget kapott.
2016. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Örülnék és büszke lennék, mert ő nyilvánvalóan örül neki, hogy sikerült ezt elérnie.
2016. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan támogatnám, ha már én voltam olyan hülye, hogy nem tanultam elég jól és nem is törtem magam, hogy ilyen programban vegyek részt, pedig az én sulimban is lett volna rá lehetőség... Utólag már bánom.
2016. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá hajrá!
2016. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Segítenék neki, amiben tudok! Hollandia nagyon jó hely, csak baromi drága, az Erasmus ösztöndíj nem fog sok mindent fedezni, kell hozzá tőke. Viszont mivel ott nagyon jól beszélnek angolul, abba garantáltan belejön, rengeteg mindent tanulhat, és nem utolsó sorban: kultúra, kirándulás. Azon lennék, hogy a lehető legtöbb mindent tudjon megtapasztalni.
2016. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!