Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz a kapcsolatom a családda...

Rossz a kapcsolatom a családdal, de nem tudok elköltözni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy már pár éve nincs otthon béke, a kiabálások, az ajtócsapkodás és a veszekedések napi szintüek. Megy mindenért az ujjal mutogatás egymásra, nincs meg a szeretetteljes légkör. Kimondom, utálok otthon lenni, sokszor csak sírok, mert nem bírom elviselni ezt. Eljárni otthonról nem nagyon tudok, mert az a kevés barátom is messzebb lakik, barátom sincsen.. Akárhogy számolom a fizetésemből is leghamarabb egy év múlva tudnék költözni ha nem szeretnék mellette még éhezni is.

A kérdésem az az, hogy akik hasonló helyzetben voltak, nektek hogy sikerült kitörni belőle? Lelkileg mennyire sikerült rendbe jönnötök?



2017. máj. 14. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan ugyanez. Egy fizetésből viszont elköltözni sem lehet rendesen. Én lakótársat kerestem, és nyár-ősz környékén költözök.

Igazából lelkileg viszonylag könnyű kijönni ebből, mert ha pár napig máshol alszok, már sokat javul a kedvem.

2017. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress lakótársat. Egyetemisták sokszor keresnek lakó társakat. Ha ez nem megy akkor próbálj meg lapítani otthon, kerüld a konfliktusokat csak akkor szólj vissza ha nagyon muszály.
2017. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is a lakótársra gondoltam, valószínü neki is állok keresni.
2017. máj. 14. 18:52
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Már több, mint fél órája kiírtad ezt a kérdést, és még nem érkezett olyan válasz, amiben téged átkoznak és szidnak, meg kioktatnak, hogy de hát a szüleid fizetik a mindenedet jaj biztos az a bajod hogy nem kaptál ájfont... taníts mester, én ilyen válasz nélkül nem tudok kérdést kiírni ezzel kapcsban :D
2017. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kéne átkozni? :D Sok helyen vannak mérgező szülők. Csak az átkozza, aki még nem élt ilyenben, vagy esetleg ritka mód bicskanyitogató stílusban tesznek fel kérdést.
2017. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki a legjobban ha az lenne a legnagyobb problémám..
2017. máj. 14. 19:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is ez a helyzet. En lapitok, ahogy az egyik valaszolo irta es szarok bele az egeszbe. Nem lehet veluk normalisan beszelni, akarhanyszor probaltam mar. Amikor paromhoz megyek, az is baj. Allandoan a minek megyek.. mondom disznek. Hogy lehet ilyet kerdezni, hogy minek. Tavkapcsolatban vagyunk, 2 ora vonattal es a jegyet is a baratom fizeti, mert ok erre sem kepesek. Direkt nem fizetik,megmondtak. Akkor van nyugtom, mikor itthon a kutyakkal vagyok, edzek vagy amikor paromeknal vagyok es addig megnyugszom.
2017. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hány éves vagy? Valami sulis végzettséged van? Merrefelé laksz és merre költöznél?
2017. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Más rokokaid vannak?


Azt lehet tudni, hogy mitől romlott meg az otthoni légkör? Ideje volna a szüleidnek rendezni ezt!


Kéne szólnod nekik, mennyire csattan rajtad az ostor az ő konfliktusuk miatt, és milyen helyzetbe hoztak ezzel!


Vannak testvéreid? Hány évesek?

2017. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, vagyis már csak volt. Decemberbe kezdtem a postán, ott egy lánnyal összebarátkoztunk már első nap. Ő is szörnyű családba élt, összejöttünk egy hónap, és áprilisban áthelyezést kértünk egy másik városba, együtt vagyunk albérletbe, és sokkal boldogsbbak vagyumk azóta. Ellenezték a dolgot, de nem foglalkoztunk vele.
2017. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!