Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a teendő, hogy kiderítsem...

Mi a teendő, hogy kiderítsem tényleg ők e a szüleim?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, a családommal nagyon rossz a viszonyom, sose éreztették, hogy szeretnek. Van egy öcsém, akit szeretnek, és mindigis szerettek (öcsém válás utáni féltestvérem). Új "család" ugye, más apja van. Én mindigis kilógtam a családból. Öcsémmel tudok csak beszélgetni a "családomból". Szeretnék pontot tenni az ügy végére, és kideríteni, hogy tényleg ők e a szüleim. Nagyon érzékeny ember vagyok, félek emiatt is nem mondták el eddig. De felnőtt vagyok már. Lassan nekem is lesz gyerekem. Tudni szeretném az igazat. Mi a teendőm? El tudom végeztetni a tudtuk nélkül? Vagy mindenképp kellenek ők is hozzá? (Kétlem, hogy beleegyeznének)
2017. ápr. 4. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ha megszerzed a mintájukat, haját levágod, fogkefe, akármi, akkor simán kérhetsz anonim jeligés vizsgálatot.

40e Ft körül látom

2017. ápr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
53%
Ha nagyon rossz a viszonyotok biztos, hogy nem foglalkoznának az érzékenységeddel, mármint ha nem az ő gyerekük lennél. Ez csak egy meglátás. A vércsoport is adhat némi támpontot és azért a külső jegyek is sokat segíthetnek egy alapos megfigyelőnek. 25 évesen én simán megkérdezném ha kételkedem, pláne ha már nem nagyon van mit rontani a helyzeten. Ugyan már miért ne mondanák el ha történetesen örökbe fogadtak, vagy csak az apád más, felnőtt ember vagy mi célja lenne a titkolózásnak. Inkább békülj ki velük ha egy mód van rá én ezt tanácsolnám, így vagy úgy ők a szüleid.
2017. ápr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

A vércsoport bizonyos esetekben bizonyíthatja, hogy nem vagy vérszerinti gyerekük; de ha egyezik a vércsoport, az még nem bizonyítja, hogy az vagy. A külső jegyek megtévesztőek lehetnek. A biológiai módszerek közül biztos információt csak a DNS vizsgálat adhat, de ahhoz szerintem kell a beleegyezésük.


De, ha nagykorú vagy, akkor lehet, hogy a gyámhatóság, vagy más hivatalos szerv is ad felvilágosítást.

Ha örökbe fogadtak, arról náluk kell adatnak lenni.

2017. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!