Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apakomplexusom egy vadidege...

Az apakomplexusom egy vadidegen férfire vetítem ki, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sosem volt jókapcsolatom apámmal, emiatt, és több másik dolog miatt jártam pszichológushoz, mert kérdéseim voltak. Tudni akartam, hogy homoszexuális vagyok-e. Én úgy éreztem, hogy nem, és a pszichológus is ezt mondta. Azért merült fel bennem ez a kérdés, mivel nem volt állandó, egészséges apaképem, így vonzottak/vonzanak az idősebb, férfias férfiak. Mármint szexuálisan, de rendes kapcsolatot lánnal tudok csak elképzelni, csak lányba voltam szerelmes, szexuális téren pedig ők is vonznak, és a férfias férfiak is. Most néztem végig az X-MEN filmeket, és gyakorlatilag szerelembe estem Hugh Jackman-nel. Egyszerűen olyan hiroikus, olyan férfias, olyan védelmező. Olyan apás, na értitek. Szerintetek, ha visszamegyek a pszichológushoz, azzal érek valamit? Tudom, hogy hetero vagyok, mégis érdekel egy igazi férfi.

16/f



2017. ápr. 13. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
hát szerintem ezek alapján nem vagy teljesen heteró, aki heteró azt nem izgatja fel egy másik férfi
2017. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezért mentem pszichológushoz, aki ezek alapján, az én véleményem alapján, és kollégái szakvéleménye alapján jutott arra a következtetésre, amire jutott. Nem az a kérdésem, hogy 100% hetero vagyok-e, hanem, hogy ezen, hogy lehetne segíteni, azon túl, hogy ne egy 40-es férfival legyek kapcsolatban, hanem egy kamaszlánnyal.
2017. ápr. 13. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hiányzik a példakép - mint annyi mai fiúnak (és lánynak is), sajnos. Elmarad - már nem is tuják mi az- a férfi beavatás. Ha a pszichológus is megnyugtatott, ne aggódjál. Szeretnél heroikus lenni - ez (volt) a normális férfi magatartás.
2017. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így érzem. Szeretnék olyanná válni, mint ők.
2017. ápr. 13. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez egy életkori sajátosság - az "ideál". Nincs veled semmi gond. Javaslom, hogy inkább olvasva próbáld az ideált megközelíteni- a kép, film túl lehengerlő - illuzórikus, (az említett filmet nem láttam, de gyakori, hogy eltúloznak ezekben dolgokat- és a néző erejét elnyomja a kedvezőtlen összehasonlítás a realitással).

Szent László lovagkirály - legendákban.

Marcus Aurélius- a filozófus császár, hadvezér - aki elmélkedéseiben egy lelkigyakorlatot - léleképítési mutatót ad az utókornak, nem csak öncélú morfondírozások. Nagyon segítő lesz, olvasd el. Írj naplót, az is építő számodra.

[link]

[link]

2017. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána fogok nézni:)
2017. ápr. 13. 16:19
 7/9 anonim válasza:
37%
Biszex vagy.
2017. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell megbélyegezni senkit 7, főleg nem egy 16 évest, alakul, változik, meg fogja találni önmagát, most az Ideál keresésnél tart - a bélyegek lealázóak mindig.
2017. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
63%

Hát fogalmam sincs én túl tetem magam ezen és nekem is apakomplexusom van de én passzív meleg vagyok! Én 19 vagyok meleg párom pedig 27 éves és már 4 éve együtt vagyunk. Néha olyan mintha az apám lenne el mondtam neki kapcsolatunk elején hogy van ez a komplexuson és neki tetszett is és gel is izgatja hohy ha szeretkezés közben le apázom. Én sose ismertem apámat csak nagyon halvány emlékeim vannak róla 4 éves koromtól kezdve nem találkoztam vele ezért alakult ki a melegség meg nem tudom engem a férfiak izgatnak! Párom sokszor néha apáskodik is feletem de én vonzonak tartom benne. :)


19/F

2017. jún. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!