Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kezelnétek ha anyátoknak...

Hogy kezelnétek ha anyátoknak tetszene a pasitok?

Figyelt kérdés

nem nyomul rá vagy ilyesmi(vagy legalábbis remèlem), hanem mindíg megjegyzi hogy milyen jól nèz ki, meg ilyeneket mond hogy "na csak gyere ide majd az anyós megvígasztal", meg hogy drága szíve milyen aranyos , helyes, nemrossz, stb.

akkor akadtam ki amikor összevesztünk a pasimmal anyán meg sírt. megkèrdeztem tőle hogy talán szerelms belè vagy mi?


arra ne gondoljatok hogy anyámmal van köztük valami, legalábbis èn nem gondolom, mert anyám 60 èves , túlsúlyos, egyszóval nem egy milf típus.a pasim 30 èves sportoló, elèg meredek lenne ha lenne köztük valami. de èn már semmin nem lepődök meg.


2017. máj. 21. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha utálja a vejét az a baj, ha szereti már az is baj? Döntsd el melyik a jobb, ha állandó balhé lenne, vagy ez...
2017. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nem baj ha szereti....dehogy baj


hanem az hogy "gyere anyóshoz majd megvígasztallak", meg' elfeküdnèk vele az ágyamba", meg ha "neked való lennèk rástartolnèk jobban", "nem kène kètszer mondani" ès egyèb beszólások kicsit furák

2017. máj. 21. 13:13
 3/19 A kérdező kommentje:
sokszor látom hogy nèzi ès így fèlrebillenti a fejèt ès csillogó szemekkel csodálja, mint egy bálványt, olyan vizes szemekkel, majd el olvad.mint aki szerelmes
2017. máj. 21. 13:15
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán értem. Leírod, hogy anyukád 60 éves, kétszer annyi, mint a párod, és nem is egy bombanő. Hogyan fordulhat meg egyáltalán a fejedben, hogy szerelmes belé? Ez szeretet!!!! A gyerekét is ölelgetni, becézgeti az ember, és mégsem szerelmes belé. Szerintem anyukád szereti, mint egy gyereket, de nem úgy, mint egy férfit. Ebben semmi rossz.
2017. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit túlreagálod szerintem....
2017. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Te a saját kövér 60éves anyádra vagy féltékeny??
2017. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
84%
Anyád csak őszintén kimondja, ami az eszébe jut. Biztos más témában is ilyen. Amúgy meg nem áll meg az élet 30 felett, lehetnek ilyen gondolatai. Ha a pasidnak nem az esete, ne aggódj!
2017. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Amiket a kommentedben írtál, az meglehetősen közönséges, megértem, hogy zavar. Nekem mindig piszok jó pasijaim voltak, de sose hallottam anyámtól ilyen jellegű megjegyzéseket, hogy elfeküdne vele az ágyában, igencsak meglepődnék rajta.:-) Gőzöm nincs, mit lehet ezzel kezdeni, nagyjából ugyanazt, mint más közönséges megnyilvánulásával, mert gondolom, nem ez az egyetlen téma, amiben ez a jellemző rá.
2017. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
okè valószínűleg akkor csak túlspiláztam. igen anyum kicsit szabadszellemű ès szókimondó. azèrt fordult csak meg a fejemben, mert egyszer règebben a volt pasimmal táncolt egy diszkóban, ès mindíg is olyan volt, hogy ha meglátott egy pasit akkor elvesztette a józan eszèt. sajnos kinèzem belőle az iylesmit. olyan extázisba tud kerülni ha egy jó palit lát, hogy az èn èrzèseim nem igazán èrdeklik.
2017. máj. 21. 13:33
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát, ha ilyen, akkor ne csodálkozz. Úgy tűnik, fehérmájú. Lehet, hogy nem szerelmes, csak a szex hiányzik neki. Intelligens ember fékezné magát akkor is, ha tetszene neki a pasi. Kéne neki egy saját. Nyugodtan tehetsz neki pikírt megjegyzést, akár még mérsékelten sértőt is, ami az adottságaira utal, hogy észrevegye magát.
2017. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!