Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apu elvitte a kutyámat és...

Apu elvitte a kutyámat és nagyon fáj a hiánya?

Figyelt kérdés
Volt egy segítő kutyám, akit nagyon nagyon szerettem. Hamarosan meggyógyulok és már nem lesz szükség ilyen segítségre. Apu vissza vitte őt a szervezetnek, mert más gyereknek, fiatalnak is szüksége lehet a kutyára. Több beteg van, mint ilyen kutya. Apu akkor vitte el, amikor nem voltam itthon, mert tudta, hogy tiltakoznék. Mondtam apunak, hogy kérem vissza a kutyámat, mert nagyon hiányzik. Azt is, hogy utálom őt. Kiment. Láttam, hogy sajnál és azt is, hogy sírni fog ő is. Reggel történt ez. Azóta nem beszéltünk. Ő időt akar szerintem adni nekem, én pedig szégyellem, amit mondtam neki. Nem utálom őt, csak szomorú vagyok.
2017. máj. 24. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogy dolgozzam fel, hogy már nincs ő nekem ?
2017. máj. 24. 18:27
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Tudja ő, hogy igazából nem utálod, nyugi. Csak kíváncsiság: miféle kutya volt ez és miféle segítséget nyújtott?
2017. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem is a tiéd volt a kutya, gindolom csaj terápiás célra kaptad. Vigasztaljon a tudat, hogy más gyerekeket is olyan boldoggá fog tenni, mint téged. Ne légy önző!💗
2017. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Menhelyre menjetek el kutyusért! Sajnálom :(
2017. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
Ha segítőre nincs már szükséged, akkor beszéld meg a szüleiddel, hogy nem lehet-e egy sajátod? Esetleg fogadhatnátok egyet örökbe, akinek rád van szüksége.
2017. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudja ő hogy csak hirtelen felindulásból mondtad hogy utálod őt. Sajnos ez nehéz dolog mert már nagyon kötődsz a kutyához pedig tudtátok hogy az csak addig lesz ameddig nem gyógyulsz meg, és a kutya is arra lett képezve hogy segítsen a gyógyulásban, és ha már nincs rá szükség megy máshova.

Persze az ilyen dolog erős érzelmekkel jár, nem könnyű ezt feldolgozni idő kell ehhez, semmi más. Én azt mondom hogy teljen el egy kis idő és beszéljétek meg apuddal hogy fogadjatok örökbe egy kutyust akit ti neveltek fel, hidd el sokat fog enyhíteni a fájdalmakon.

2017. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom a kutyádat, mert tudom milyen érzés elveszteni egy kutyát. Próbálj arra gondolni, hogy jó helyen lesz és szeretni fogják, hiszen a szervezet nem fogja utcára tenni vagy valami ilyesmi, hanem lesz újra családja. Gondolom tudtad, hogy nem örökbe kaptad. Szerintem apukád sem akarta volna visszavinni, ha nem lett volna muszáj.
2017. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!