Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Éppen lógok a suliból de...

Éppen lógok a suliból de félek apától mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Elindultam suliba de megfajdult fejem és ramjott a wczhetnék. És inkább itthon maradtam. De apukám nem fogja szerintem ezt elhinni. És nagyon félek amikor haza jön. Amit eddig csináltam Kitakarítottam a lakást. A fejfájás elmúlt. 8/a evvege 15/f Hozzáteszem sosem logtam a suliból max igazolással otthon maradtam. Mit mondjak mit tegyek?

2017. jún. 6. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha lógni nagyfiú vagy akkor apád elé állni is legyél az.
2017. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát az attól függ hogy milyen a természete. Ha már félsz tőle, akkor nem túl jó a helyzet.

Nálunk annyi lenne. Apu/anyu, rosszul éreztem magam ma reggel, meg már úgyis évvége van, nem volt kedvem suliba menni. Írjatok már mára egy szülői igazolást. :D

2017. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Év vége van, mondd azt, hogy korábban ellehetett menni. Egyébként meg teljesen igaz, ha lógsz vállald a felelőséget.
2017. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Az én apám is ilyen. Mikor 40 fokos lázam van, akkor is attól félek, hogy "nem engedi meg, h itthon maradjak". Anya normálisabb volt, de APA meghülyítette.

Most még egyetemen is be kell mennem félhold, mert szétordítja a fejem. Én ezért fogok elköltözni!

Amúgy vigyáz ezzel, mert engem még súlyosabb betegség miatt is kicsinált már. Középiskolában nagyon ügyelj erre!

Mondd, hogy többször volt hasmenésed és nagyon görcsölt a hasad, ezért inkább mégsem mentél el, kész! De már jobban vagy! Az jobb lett volna, hogy óráról kéreszkedsz ki WC-re? Mert nekem azt is mondták, mikor egy hétig hánytam, h majd kikéreszkedsz előadásról xD

2017. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondhatod, hogy már vége a sulinak?

Vagy tőle kéne igazolás?

Mondd el neki, hogy hasmenésed volt és nem tudtál elmenni. Azt gondolom, ő sem szeretné, hogy útközben összecsináld magad, vagy a suliban 10 percenként kimenj óráról a wc-re.

2017. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. :)
2017. jún. 6. 13:34
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az se rossz, ha hozzáteszed, hogy év végén nem akarsz egy hetet hiányozni. Írjon mára igazolást, mert ha elmész háziorvoshoz, akkor kiír. De már jobban vagy.
2017. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
bocs de nem véletlen van ennyi életképtelen fiatal.... kamuzd h bementél, vagy menj el otthonról, hogy azt higgye az iskolából jöttél... én már ötödikes koromban profin hamisítottam a szüleim és az összes tanárom aláírását, nem volt probléma, hogy igazolást írjak magamnak...
2017. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Ne tanulj meg hazudni.

Még akkor sem, ha mások ezt teszik.

Nehéz?

Ha neked fog valaki "kamuzni", pl. az, akiben hiszel, nagy csalódásra számíthatsz.

(most, csak kapcsolatbeli kérdésben).

2017. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Írj be szülői igazolás magadnak!!!

Ez jó, mert évvége van és már úgysem nézik az ellenőrződet! Persze, ha könnyű az aláírás!

Én inkább ezt csinálnám, mint egy veszekedés és kicsinálás! Csak nálunk az a gáz, hogy apa nyugdíjas és mindig itthon van!

2017. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!