Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak az orvosnak, ha...

Mit mondjak az orvosnak, ha szeretnék most szerdán egy napot lógni a suliból, de nem vagyok beteg? Jófej, a doki, nem kell, hogy tüdőgyulladás legyen vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mondd azt hogy nagyon fáj a hasad..Azt nem tudják kivizsgálni.Azt meg szabad kérdezni hogy miért akarsz lógni?
2015. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

NE kamuzz.

Az orvos nem hülye. NEm szeretjük, ha nyilvánvalóan hülyének néznek bennünk.

HA jön hozzánk egy diák, hogy elnézést, dolgozat, készülnék előtte egy napot, kap igazolást. HA azzal jön, hogy hm, lázam volt, most nincs, hánytam, de már nem, stb, az tanáccsal ellátva mehet szépen suliba... az igazolására meg ráírom, hogy nálunk volt aznap 10-11.30-ig, pl.

Mi az őszinteséget díjazzuk. Mi is jártunk suliba.

2015. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hasmenés.
2015. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért kell lógnom, mert nem fogok tudni felkészülni az aznapi témazárókra és aznap a másnapira kell tanulnom. Igen, mindig egyszerre iratják az összeset.

Köszi a tippeket!

2015. okt. 12. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
menzesz
2015. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én dokinőm csak rámnézett és tudta hogy mi a szitu. Egy hétig kiirt mindig hogy addig elmúljon, persze korábban mentem vissza suliba.
2022. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!