Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit is tegyek? Valaki tanácsot...

Mit is tegyek? Valaki tanácsot légyszives! (17éves lány)

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy nagymamán halála óta szüleim bevannak kattanva főleg anyam.. amit megis ertek nekem se lenne jo ha meghalna az anyam de mar 8 eve ennek... mindig csesztet valamivel szoktam sokszor hazimunkat csinalni mindig mondja utána hogy lusta vagyok egesz nap semmit sem csinálok mindig mindenbe beleköt..hozzá teszem még apumat os megcsalta egyszer.. ami nekem is rosszul esett azért hogy egy más családot választott sunyiba.. haragudtam. Parszor felhoztam neki.. de a beszelgetésünkből is csak az jött vissza hogy mindenért én vagyok a hibás.. de egyik pillanatban normalis masikban rajon... szokas szerint nagy veszekedés után jön az h őt senki se szereti menjek már hozzá öleljem meg szeressem... de képtelen vagyok rá azok utan ahogy velem beszel meg amiket a fejemhez vág.. utána sír. Ez szabály szerűen és ezmegy már jópár éve.. de a mai betette a dolgot jöttunj hazafele anyummal.. beszelgettunk okorkodtunk aztan mondott valamit ami egyaltalan nem ugyvolt teszem hozzá normálisan válaszoltam nem flegman es semmi ilyen.. elkezdett velem kiabalni az uton h miez a hangnem mindjart lekeverek egyet.. mivel elotte viccelodtunk en meg viccesre fogtam a figurat remelve javit a helyzeten mondom keverj de full poenosan annak szantam .. aztan rosszabb lett torka szakadtabol elkezdett orditani velem hogy hogy viselkedek en.. hazajottunk utana... normalis lett tortent megint a fenti dolog kozbe hazajott apum akinek mar ugy afta le a dolgokat hogy en szajba vagtam... es persze "gyerek szavara nem lehet adni" jottek ezzel es en lettem leszidva stb.. valakitol legyszives velemeny mit it tegyek kezdek megbolondulni
2017. jún. 11. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, hogy 18 legyél, és költözz el, nagyon be lehet kattanva.
2017. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb.az én anyám is ilyen,csak nálunk nem halt meg senki...szimplán bekattant :/

Olyanokat vég a fejemhez,hogy agyonüt meg eltöri a kezem,pedig semmit sem csinálok (de tényleg.max.húgom bekavar,mert megsértődik egy poénon)Utána meg ha sírva fakadok,akkor meg azzal jön,hogy ÉN nem tudok viselkedni és hogy kéne nekem pár jó nagy pofon.

Magába beszél és mindig kitalál valamit.Lehallgatnak telefonon keresztül,direkt küld nekem este egy emailt és utána meg azt állítja,hogy nem ő küldte...


A felvételim miatt is kiakadt (60 pont lett).Felvettek oda ahova menni akartam,neki az nem jó.Bezzeg most meg azt mondja,hogy jó lesz az...Megmondtam neki,hogy én nem akarok menni abba az iskolába,ahová ő szánt(elit iskola én meg oda buta vagyok).Na erre elkezdte mondani,hogy a suliban agymosáson mentem keresztül meg biztos ez meg az mondott nekem dolgokat.Előtte bezzeg ő mondta,hogy nem akarja,hogy oda menjek,mert rosszul esne neki,ha azt látná,hogy egész nap sírok,mert nem tudom az anyagot O.o

Össze-vissza beszél,tiszta gyagyás.Már apám is idegbeteg miatta.Mindig veszekszik és mindenkit kritizál utána meg ő van felháborodva és megsértődve...


Rettenetes ilyen anyával együtt élni...Szerintem próbálj nem rá figyelni.Hagyd rá,úgysem tudod vele megbeszélni a dolgokat,mert csak az jó neki,amit ő mond.Csak neki lehet igaza...A többi ember körülötte meg csak szarrágó(anyámat idézve)...

Menj el dolgozni (diákmunka...stb.),és amint 18 leszel költözz el !

Nem kell sokat várnod,gyorsan telik az idő.


14l

2017. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dettó. Anyám ugyan ez...olyan dolgokért csesztet ami hülyeség. Pl nekem is van ilyen hogy miért vagy lusta.Azt hazaérek tele a mosogató dzsuva mindenütt. Eltakaritom plussz amire megkér megteszem. Kaját csinálok meg minden. Ha 5 öst kapok az a reakció hogy: Ok. Ha eggyest akkor: inkább nem irom le mert ugy se engedné hogy kiirjam xdd. apám meg tök chillbe fekszik az ágyon oszt lazul egy hosszú nap után... Ő legalább nem ilyen kerge. 15/f
2017. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!