Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi történt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történt? Légyszives segít. Setek.

Figyelt kérdés

Na szóval 2 hete elkezdtem beszélgetni egy sráccal.

1 v 1,5 hetet beszélgettünk. Irta hogy szép vagyok meg hogy kedves vagyok és kedvel. Nagyon megtaláltuk az összhangot. Utána is beszélgettünk egy kicsit és egyszercsak nem írt vissza. Rá 3napra ráírtam és bunkó voltam egy kicsit de nem szándékosan még bocsánatot is kértem és elküldtem a kedvenc számát erre az volt a válasz hogy "hat oke" erre irtam hogy akkor nem zavarlak szia.

Mondta hogy nem zavarom és utána beszélgettünk kb 3 mondatot. Ha nem kevesebbet. Fogalmam sincs hogy mi történt. Még meg is kérdeztem hogy mi a baj. Erre a válasz hogy semmi. Meg megint nem írt vissza. Tudom most tuti azt irjátok hogy megunt vagyhogy nem érdeklem de nem így látszott és tényleg fogalmam sincs hogy mi történhetett annyit tudok hogy nagyon megkedveltem és ezért fáj is.

Én 16l ő 17f



2016. dec. 29. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát annyit mondok h sokszor csalódunk a másik félben. És nagyon sokszor tényleg félreértünk dolgokat mi lányok. Ez van.
2016. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is.
2016. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazad van. De nem hinném hogy félreértettem mivel konkrétan mondta hogy jobban meg akar ismerni és hogy nagyon kedvel meghogy töbet érez mint barátság.

Ezt nem igazán lehet félreérteni:(

2016. dec. 29. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Hjajj. Bocsi. Tényleg. De ez tényleg szokványos csajozós szöveg. És nagyon úvy tűnik h le akar rázni mostmár. Talán mégsem olyannak talált amilyennek elgondolt téged. De ne szomorkodj. Nem éri meg.
2016. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet így van. Mindig ez van.
2016. dec. 29. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah rengetegszer van így.
2016. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy talált mást, vagy nem olyan vagy amilyet ő akart... hagyd a fenébe szerintem, ha ilyen könnyen visszatántorodik tőled akkor nem érdemes vele foglalkozni :)
2016. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most is irtam neki h szerintem hagyom es szia jóéjt előre is.:))

Igy irtam neki. És erre miért is?

Most ez mi. De én nem akarok olyannal beszélni aki egyszavas válaszokat ad.

Na mindegy.

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.

2016. dec. 29. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen szép, kedves vagy, kedvellek dumáknak ne dölj be, mert nem biztos, hogy így is gondolja a személy. Lehet csak nem volt mit csináljon és jó társaság voltál unaloműzésnek. Ha akar keres, ha meg nem fog akkor hagyjad, mert nem vett komolyan.

18/L

2016. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!