Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám mért nem tudja...

Tóth Benő kérdése:

Édesanyám mért nem tudja elfogadni a páromat?

Figyelt kérdés
Párommal lassan másfél éve együtt vagyunk. Még nem tudtun összeköltözni mert nem úgy állunk anyagilag hogy otthagyjuk a szüleinket főleg én, apám ráadásul beteg is. Anyám állandóan ócsárja a páromat, Ő ez miatt nem is jön hozzánk. Ma is szépen elvoltunk és este, csak közli velem hogy én elszúrom az életemet a párommal. Párommal más más városban lakunk és igy hétvégén tudunk talizni. Ha nem vagyok otthon akkor kibeszél mindenkinek, ha jön valaki látogatóba akkor annak is. Probálok a kedvébe járni( takaritok, mosás, stb) de semmi. Ha valamit mondok neki valakiről akkor egy idő után vissza él vele. Párommal csinálunk közös programokat, jókat beszélgetünk, közös jövönket tervezzük.
2017. jún. 11. 20:56
 1/2 anonim válasza:
100%
Mi honnan tudjuk, mi baja van vele? Te anyád, neked kéne beszélni vele. Szoktál? Kommunikáltok? Miért nem kérded meg TŐLE, mi baja van a nőddel? Vagy pasiddal, mit tudom én, ez nem derült ki a kérdésből.
2017. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"

Édesanyám mért nem tudja elfogadni a páromat?"


Mert a tapasztalatai által ő már azt is látja -esetleg- amit te még nem.

2017. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!