Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Barátomat nevelő apám és...

Barátomat nevelő apám és édesanyám nem szeretik már 18 éves lány vagyok és nem tudják elfogadni hogy eggyüt vagyok barátommal esetleg tudnátok valami idézetet írni ehez?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Bedecs László: Nyelvtant tanul (Élet és Irodalom)


"Merthogy a helyesírás elsősorban egy kacifántos történettel bíró szabályrendszer, mely tekintélyével a változatlanságot és a sérthetetlenséget hirdeti, holott persze állandó változásban és zömmel jó szándékú támadások kereszttüzében áll...Amikor a szabályoknak megfelelően, helyesen írunk le valamit, ehhez az örökséghez igazodunk, és egyben a nyelvet szabályszerűen használók köréhez csatlakozunk."

2014. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Idézetet? Komolyan, idézetet?

Azt hittem komoly a kérdés, de ezt olvasva kétlem, hogy a kérdező már 18 éves....

2014. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
éreztetni szeretnék velük valmit hogy nem engedem hogy tönkre tegyék a kapcsolatot....
2014. okt. 30. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
"Anya, apa, semmi közötök a magánéletemhez." Piri
2014. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Úristen, ez a helyesírás! Először úgy értettem, apád és édesanyád nevelik a barátodat. Másodszorra is. Kemény. Eggyüt.
2014. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Bakker,én úgy röhögtem, mikor megláttam ezt a kérdést:-))))

Na gyerünk, ki tud egy jó idézetet erre?.:-))

(jó móka tanulás közben a GYK-n lógni :-)))))

2014. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért kéne szeretniük a barátodat? Az a te pasid, nem az övék.
2014. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
85%
"Igaz hogy most jött ki a sittről, de megpróbál jó útra térni. "
2014. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!