Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennyire nehéz felfogni, hogy...

Ennyire nehéz felfogni, hogy már felnőttem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
23 leszek. Anya-lánya kapcsolat már kiskoromba nem alakult ki anyukámmal. Most így 23 évesen még mindig az megy, hogy nem enged sehova, még mindíg 10en évesként kezel. Alapvetően tanultnak mondhatom magam mert csak a fősikolán vagyok 2 éve..szóval ezt a megnyilvánulását nem lehet a tanultságomra se fogni. Barátnőimmel se jön ki jól, nem is szeretnek nálam lenni miatta. Fél éve vagyok BOLDOG kapcsolatba amit egyszerűen nem néz jó szemmel. A fiúval minden rendben, nem tud bele se kötni, csak ugye elente mikor mondtam, hogy össze jöttem vele ellene volt, kavarta szart, közös ismerösöknek hazudgált, letagadta, hogy mi csak barátok vagyunk a barátommal semmi több. Csak 2 órahosszát találkozhatok vele, egymásnál aludni se lehet. Nyáron is megyek dolgozni de szinte már ahhoz is engedélyt kelett kérnem, hogy mehetek e dolgozni. Egyszerűen nem lehet vele beszélni, bármilyen téma van, mindebe a negatívat fújja, semmi pozitivat nem tud felémmutatni, hogy egyáltalán én megnyíljak felé.
2017. jún. 12. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj de te miért is tűröd ezt az egészet? 23 éves vagy megértem hogy könnyebb úgy hogy anyuci tart el és így jobban tudsz koncentrálni a tanulásra de könyörgöm felnőtt létedre hagyod hogy más irányítson? Csak azt lehet tiltani aki hagyja magát. Ha olyan szörnyű a helyzet akkor fogod magad elmész dolgozni és a fősulit befejezed estin vagy levelezőn. Ha nem úgy viselkednél mint egy 10 éves lehet nem úgy kezelne. Vagy ha neked ez így kényelmes akkor ne panaszkodj és élj egy zárkában.
2017. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
23 évesen te mire kérsz engedélyt??? Ne haragudj de én ezt nem vágom...Én ezt úgy intéztem hogy: Mentem, majd jövök! Hova? Bárhova! Ne viselkedj úgy mint egy tini pitsa! Aludj a palidnál anyuci megkérdezése nélkül, vagy kikapsz ha reggel hazamész??
2017. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félek tőle. Ő verve nevelt. Sose biztatott a jóra, mindíg a szemre hányást kaptam már kiskoromba is ha rossz jegyet kaptam vagy bármi ilyen. Hetedikes koromba az iskola közepén képelt fel mert 1est kaptam töriből ééés még hadd ne soroljam a többit. Egy jó pár éve nem ütlegel komolyabban de ha ellenkezek nekem szokott indulni és van h elcsattan 1-2 pofon meg persze elvagyok hordva mindenféle édesanyjába.
2017. jún. 12. 21:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Másodiknak: Igen....

Voltunk buliba, általába hajnal 3 fele hazajövök, kizártak itthon a kulcsot bentről bent hagyták, nem tudtam bemenni. Vissza mentem barátomhoz aludni, hajnal fél5kor hívosgat anyám hogy takarodjak haza....és addíg hívott, míg haza nem értem

2017. jún. 12. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
23 éves felnőtt ember vagy és terror a tart a saját anyád...
2017. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

23 éves vagy, költözz el.

Ennyi, nem kell ehhez nagy ész.

Egyetemen lehet e gy éni tanrendezni, azaz csak vizsgákra jársz. Mellette elmész nyolc orába melozni és összeköltözöl valakikkel.


Én pont ezt csináltam 21 éves koromtol mert mostohaanyám is terrorizált. Eljöttem otthonrol, most Svájcban élek és dolgozok a párommal együtt. Persze hisztizni könnyebb.

2017. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Te még nem vagy felnőtt, ha 23 évesen ezt hagyod:DDD Bocsi.

Egy eltartott gyerek, magáért kiállni nem akaró vagy, semmi több.Sírsz itt gyerekként...

Kezdj el dolgozni és adj a rezsibe, állj ki magadért vagy egyszerűen a boldogságoddal cuccoljatok egy albérletbe.


A másik meg, hogy tanult vagy, az nem jelenti azt, hogy tudod használni az eszedet..a diktafon is tanult, mert rajta a rizsa...s nem jut előbbre, mint te láthatóan 18 éves korod óta....

A remek példa mindörökre:


https://www.youtube.com/watch?v=PyMhBoqjAvk


Cseperedj fel mihamarabb és felnőttként kezel majd;)

2017. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!