Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyönyörű és iskolázott lányom...

Gyönyörű és iskolázott lányom egy nála duplán idősebb, maffiózó fejű férfival találkozgat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 16:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
De van egy olyan gondolatom, hogy most jár az élet iskolájába és hagyni kell, hogy tanuljon. Esetleg megtanulja, hogy mi jó, mi nem. Ha te mondanád, csak rontanál a helyzeten, így maga szerez tapasztalatot. Ha viszont néha átmész, akkor kábé megtudod, hogy kiféle-miféle. Majd írjál!
2017. jún. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Biztosak vagytok benne vagy csak írjátok, hogy jó anyagi háttér?


50 évvel és maffiózó fejjel egyenesen kőgazdag? Ki mondta?

2017. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nagyon tehetős ember, de én úgy gondolom, hogy a lányom nem ennek okán van vele, mivel mi is jó anyagi körülmények között élünk, ebben nevelkedett, most sincsenek anyagi gondjai. Nem értem, hogy mi a vonzó számára ebben a férfiban. Mikor én korabeli voltam, halálra rémültem volna egy ilyen embertől. Sem az apja, sem én, sem a családban és a baráti körében senki nem ez a stílus... Nagyon sok udvarlója volt a lányomnak, szimpatikus, tanult, korban is hozzá passzoló fiúk, de mégis őt választotta... Veszekedni biztos nem fogok vele, ne értsetek félre. Nagyon jó a kapcsolatunk, így próbálom eltakarni a rosszallásom, de az ember nem ilyen férfit szán a lányának.
2017. jún. 14. 07:40
 24/30 A kérdező kommentje:
Szóval ezt a pénzes részét teljesen kizárnám, mert egyke lányunk, mindig mindenből a legjobbat kapta, most is mindent megkap, nem lenne szüksége emiatt egy 50 éves emberre...
2017. jún. 14. 07:48
 25/30 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez a pasas neki izgalmasabb, mint a többi kedves, aranyos, jóltanult srác, akiknek lehet, a tej megalszik a szájában, annyira málészájúak. Nyilván, ha tényleg rossz híre van, és nem irigykedésből, hanem van rá ok, akkor érdemes a lánnyal elbeszélgetni, hogy mégis mi tetszik neki benne, és hogy más hasonló kaliberű férfi is van, aki kevésbé balhés.
2017. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hát van sok olyan aki ronda és sokra vitte aztán egyenes az út a rossz hírhez az irigyei kapcsán.


Mivel foglalkozik amúgy?

2017. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Autókkal kereskedik
2017. jún. 14. 09:04
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad. Minden megkapott, mindenből a legjobbat. Túl tökéletes volt minden. Most élni szeretne.
2017. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát én is aggódnék..
2017. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
" az ember nem ilyen férfit szán a lányának." Nem biztos, hogy ő lesz a végállomás. De végülis csak a feje maffiózó, a teste lehet hogy öltönyös autóvillamosági mérnök. Nálunk is van a faluban egy gengszter, autókat lopott nagy bandában külföldről. Ült pár évet, most borászkodik, süt-főz, éldegél a lopott pénzéből. Ilyen gasztro izébe fektette a pénzt.
2017. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!