Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti kifizetnétek a már felnőtt...

Ti kifizetnétek a már felnőtt de nem dolgozó egyetemista gyereketek orr és garatmandula műtététt? Most harmadéves egyetemista,75 ezer lenne a műtét magán úton.

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 19:29
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom két dolog miatt magánúton.

Az egyik, hogy kb. november-decemberben kerülne rá sor, a másik, hogy akinek volt felnőttként mandulaműtétje annak van róla fogalma, hogy ez milyen dolog a közegészségügyben.

Az ellenségemnek nem kívánom, legközelebb én is magánúton mennék.

De cáfolj meg Kérdező, ha nincs igazam!

2017. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%
Műtét előtt mindig ki kell tölteni egy papírt, hogy nem vagy-e allergiás valamilyen gyógyszerre. Beírjátok a Lidocaint, és rögtön altatni fogják. Anyukámnak is emiatt altatásban csináltak olyan műtétet, amit egyébként helyi érzéstelenítésben szoktak. Bebizonyítva neki sincs az allergia, csak egyszer Lidocaint is tartalmazó kenőcstől kiütései lettek, és mivel ha tényleg kialakult az allergia, nagyon durva hatásai lehetnek (a szívet leállíthatja), nem kockáztatnak az orvosok, inkább altatnak.
2017. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
90%
#13 vagyok. Amúgy természetesen szó nélkül állnám a költségeket, amit írtam, az egy kiskapu arra az esetre, ha anyagilag problémát okozna a magánorvos.
2017. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
55%

Ha megengedhetem anyagilag, persze. Bár én nem kérnéma szüleimtől, az biztos. Anyósék pedig...nekik ebbe semmi beleszólásuk nincs.

Egyébként a kilences véleményét is csak a beképzelt úrip*csák osztják, akiknek semmi nem elég jó. A tb-t azért fizeti az ember, hogy ingyen ellássák. Ha valaki még pluszban tömni akarja az orvos zsebét, hajrá, de nem a másikra kell köpködni.

2017. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
13%
Attól még igénytelenség egy műtétet az SZTK-ba elvégezni, az ilyenek szoktak nőgyógyászhoz stb-hez is az SZTK-ba járni, igénytelenek
2017. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
59%

A 10-sel értek egyet, tőlem ott dögölhet meg, ahol van.

Most mondtam meg a fiamnak is, hogy ahogy betőti a 16ot mehet isten hírével a büdös mocskos külyki, tán én fogom a büdös mihasznát eltartani.

Há nem, menjen dógozni!! 4!4!4


Szokásos családi kategória színvonal megvan :D

2017. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
92%

#16

Az, hogy mennyire sikeres egy műtét, nem azon múlik, hogy ingyenes vagy fizetős kereteken belül végzik, hanem hogy maga az orvos mennyire van a helyzet magaslatán. Vannak nagytudású, világhírű szakemberek állami kórházakban, és bőven akadnak sarlatánok a magánkórházakban is. Orvost érdemes választani, nem intézményt.

2017. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
19%

Sztk rendelésen nem altatják. Altatással csak magán úton csinálja meg az orvos.

Anyósék emiatt veszekedneky pazarlás ennyit költeni erre szerintük


Ha anyósa van akkor házastársa is, tehát saját családja. Hogyan tartja el őket ha nem dolgozik? És miért kéne altatni? Az csak plusz komplikációforrás.

2017. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
92%

#18


Nem a Kérdező gyerekének van anyósa!

A Kérdezőnek, aki gondolom a "gyerek" szülője, vagy maga a "gyerek!

2017. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
91%

Nemrég műtöttek orrmandulával. SZTK-ban, és altattak. Altatást kértem, és azt mondták, rendben.

TB támogatással.

Szóval nem igaz, hogy nem végzik el altatással a műtéteket az SZTK-ban

29/N

2017. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!