Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen bunkó velem az...

Miért ilyen bunkó velem az anyukám?

Figyelt kérdés

1.példa


Folyamatosan mindenkinek(énektanár, kórusvezető, zenteanárok, ismerősök) előadja, hogy így van szr hangom meg úgy van szar hangom.És csodálkozik, hogy nem állok be a kórosbsa.


2. példa

Mindent rám bíz!

Elvileg ennek most örülnöm kéne.PL: este fél tíz mindenki tévézik, gépezik, pihen, alszik kivéve én.Én pakolok be a mosogatógépbe és még hajat is kell mosnom.(jéghideg vízzel, mert addigra elfogy a meleg víz)......



#anya bunkó miért
2017. jún. 15. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez mondjuk eleg gaz hozzaallas a szulotol, lehetne kicsit empatikusabb is a gyerekevel szemben ha igaz amit allit. Ha meg nem,akkor meg tenyleg csak szimplan bunko...

De szerintem egy szulonek inkabb biztatni meg tamogatni kellene a gyereket, nem pedig lehuzni, vagy lerombolni az ombizalmat.


2. Ezt mondjuk nem ertem, hogy minek allsz le este 10-kor a mosogatogepbe pakolni? Rad van osztva a feladat? Van nalatok ilyen "hazirend" hogy kinek mi a dolga?

Korabban nem tudtal volna esetleg hajat mosni, vagy a mosogatogep pakolas olyan surgos volt, hogy nem varhatott volna meg?

2017. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

Azért, mert:

1) Idióta az anyád.

2) Van egy gyermeke, aki nem áll ki magáért, és

3) vállalja is a cseléd szerepet, akivel minden szart meg lehet csináltatni.

2017. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!