Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire bunko dolog ez?...

Mennyire bunko dolog ez? Anyukam es a ferjem nagyon megbantottak.

Figyelt kérdés
Egy eve szultem. Nem tudok visszafogyni. Mindig oda lyukadok ki, hogy elment a nap, csuszasban vagyok es gyorsan bekapok egy peksutit vagy valamit a mekibol. Hizni szerencsere nem hizom, de nem is fogyok. A ferjemet egy ideje elegge zavarja, hiszen o is kitesz magaert, mindig jol nez ki, es ezt viszont is elvarna tolem. Pont anyukameknal voltunk, direkt nem kertem sutit. Elkezdte magyarazani, higy anyukam elmult 60, 4 gyereket szult, megis tip-top es igenis meg lehet ezt csinalni. Mindenz mikozben anyukam a kozelben tett-vett es halotta. Erre mosolyogva megkoszonte. Anyukam olyan Ungar Aniko tipus, vagy aki nezi a Szulejmant onna a valide-re hasonlit. Tehat fiatalos, csinosan oltozkodik, sima letagadhatna jopar evet. Lenyek a lenyeg, hogy ez nekem rettenetesen rosszul estett. :(
2016. ápr. 15. 17:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
54%

Egyszerű: Nem neki kellett volna gyereket szülni.

1 év még nem olyan sok, ha nem bírja elfogadni hogy még nem sikerült visszafogyni akkor a rossz fickóval vagy együtt.

2016. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Mit lehet erre mondani...senki nem vágott hozzád semmi bántó dolgot. Párod édesanyádat dicsérte,jogosan, mutatott neked egy követhető példát. De te ugye ebben sem a lehetőséget látod és nem tanácsot kérsz esetleg édesanyádtól,hanem vérig sértve érzed magad...miért is? Azzal az energia és idő ráfordítással,amivel beugrasz a mekibe vagy péksütiért akár egy almát is vehetnél... Szulejmán nézés közben meg kényelmesen lehet tornázni.
2016. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Ne péksütit meg ne a mekiből egyél.Azok szutyok kaják.Mit csodálkozol nem fogysz.Párodnak meg mond meg az alakodat szó szerint ő b.. el.
2016. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Persze, már rögtön váljon is el egy bántóbb megjegyzés után...


Ezt tényleg elég sértő megjegyzés volt, ráadásul nagyon nem szeretem ezeket az összehasonlítgatásokat. Őszintén szólva, nekem ezek elég üres kifogásoknak hangzanak. Rendben van, hogy te így ki vagy békülve a testeddel, de akkor nem hiszem, hogy foglalkoznál ezzel a megjegyzéssel.

Nem akarok magammal példálozni, de annyit elmondanék, hogy nekem ikreim vannak (most múltak 3 évesek), mégis találtam időt a sportra, sőt, főzni is akkor kezdtem el igazán, amikor megszülettek.

Nem lehet, hogy neked több segítség kéne, hogy "el tudj szabadulni" időnként?

2016. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

A férjed részéről kicsit tapintatlan dolog volt ez, ez igaz.


De az elment a nap és bekapok egy péksütit vagy mekis kaját, helyett lehetne elment a nap és bekapok egy tál zabpelyhet, vagy egy csirkemellet salátával is lehetne.


Nem kell önsanyargatásra gondolni, de a mekis kaja péksüti kombó helyett ezer más egészségesebb alternatíva van. Manapság már rengeteg ételfutár is visz házhoz kiváló, egészséges és finom menüket! De még egy gyros is jobb, mint a mekis kaja.


A férjednek is rosszul eshet, hogy elhanyagolod magad, nem akarsz neki tetszeni. És itt nem arról beszélek, hogy nem vagy egyből tip top, hanem hogy egészen egyszerű dolgokat sem teszel meg ezért.


Nekem régebben a férjem volt hajlamos az öltözködését elhanyagolni. Mondtam neki, hogy engem tiszteljen meg azzal, hogy tetszeni akar nekem, és azért néha rendesen felöltözik. Nyilván szakadt ruhában is szeretem, de azért jól esik ha néha kicsit tetszeni is akar nekem.


Ő ezt megértette, és azóta ha épp nem melózik, normális ruhákat vesz fel, néha már jobba öltözik otthon, mint én.


Néha a másik felet is meg kell érteni.

2016. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Az én édesanyám is ilyen típus. Szült 4 gyereket és jelenleg 60 körül vékonyabb mint én huszonévesen. Viszont, ő se rögtön fogyott vissza. Negyedik gyerek után ő is jó 3-4 évig husis volt, nem ez volt neki a prioritás, aztán lassan magától visszarendeződtek a dolgok. A férjed lehetne megértőbb. Viszont, azt nem akarok elhinni, hogy ennyire nincs időd rendesen étkezni. Nem muszáj pont a mekiből bekapni valamit...
2016. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
64%
szerintem semmi okod arra hogy megsértődj. A férjed szeret téged, igényes magára is és tudja hogy meg tudod csinálni ezért nem leb@*z és lehord egy mekis kövég p**csának, hanem motiválni próbál és az anyukádat megdicséri, amivel visszautal arra, hogy az Ő génjei vannak benned is. Semmi gond, állj le a sz#@r magadba lapátolásával és ha kell anyukád segítsége akkor akár azzal is de szerezd vissza az alakodat. Nem inreális dolgot mondd ezzel szerintem, rengetegen már megcsinálták. Ha anyukád is jól néz ki a korában akkor te is jól fogsz, csak kicsit figyelj oda magadra. Ez mindkettőtöknek jó.
2016. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

A férjed mit tesz azért, hogy te ne legyél örökös csúszásban?

Ezt, amit kaptál tőlük, tedd el hátra a kispolcra. Fizess be valahová tornára, fitnessre, edzőterembe, aztán közöld a pároddal, hogy az alakod visszanyerése és az egészséged érdekében innentől diéta van, és mindennap este hattól nyolcig nem leszel otthon. Ez idő alatt legyen kedves rendet rakni, elmosogatni, fürdesse meg a gyereket és tegye ágyba. Ha soknak érzi, bátran vonja be a fitt nagyit is.

2016. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
A probléma a meki. Azt hagyd ki a többi nem gond, és lefogysz.
2016. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A ferjem segit, amikor tud. De nagyon sokat dolgozik. A meki, vagy a peksuti nyilvan nem jo. Csak gyors, hamar kezhez kapom. En nem hanyagoltam el magam. Szepen oltozom, csinosan, rendezett a hajam, sminkelek, gellakkom van. Csak az a franya 10-12 kg. :/
2016. ápr. 15. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!