Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 26 éves leányom idősebb...

26 éves leányom idősebb férfivel jár, mint én és az apja vagyunk. Mit tehetnénk, hogy jobb belátásra bírjuk?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 20:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Felnőtt nő, el tudja dönteni kivel akar lenni. Fogadd el. L/24
2017. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
"Anya és apa nem hajlandóak beletörődni abba, hogy 26 éves felnőtt nőként tudok önálló döntéseket hozni, és úgy választani pár magamnak, hogy az valóban jó legyen nekem. Mit tehetnék, hogy jobb belátásra bírjam őket?"
2017. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
"A 26 éves lányunk életébe beleeugatunk, és mi akarjuk eldönteni, hogy mi a jó neki, mert nekünk még 40 évesen is a kislányunk lesz akit egyengetni kell az úton, mivel nem tartjuk felnőttnek."
2017. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
22%

én is 26 éves nő vagyok,sajnálom az előző éretlen válaszokat,én sem birnám ezt szülőként látni, beszélni kéne vele,hogyelfogadjuk hogy szereted,nem foglak zavarni többé a tmával csak mostaz egyszer,hogy aztgondols végig,akar-e még gyereket a páros,kora miatt lehet nem sikerül vagy pedig idős lesz mire a gyerek felnő,vagy meg sem éri,és korán egyedül fog maradni a gyerekkel,és az nagyon nehéz lesz...


de fogalmam sincs mit szeretnek a lányok az idősebb pasikon,sokan éretlenebbek mint a fiatalok,már azzal is hogy fiatal lány kell nekik,,éslehet már gyereket se akarnak vagy mr van,vagy elvált(ez se jó jel),én mindig a fiatalabbakat szerettem,férjem 3 évvel fiatalabb és nagyon érett...

2017. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
23%
A normális válaszolókat mindig lepontozzák... Jellemző ez a fogyatékosság az oldal színvonalára. Sok az fogyatékos görcs itt azt látom.
2017. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
10%
26 éves felnőtt nő? Mutass már nekem egy 26 éves felnőtt nőt! Annyira naivak még, nekem is volt 23 éves barátnőm (47 vagyok) iszonyat gyermek volt. Hosszútávra nem kérném. Beszéld meg vele.
2017. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
Igen, neked is valószínűleg azért 52 szalékod van, mert olyan hasznos, normális válaszaid vannak.
2017. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
A szerelemben nincs korhatár. Engedjétek már meg neki, hogy felnőtt nőként magától tapasztaljon meg dolgokat. Lehet nincs sok jövője, sőt nem is lehet sírig tartó jövője, sőt lehet ez ő is tudja, de most hadd érezze jól magát. Van nem kevés frusztrált női ismerősöm, akiknek a szülei mindig meg akarták mondani ki jó neki, aztán a végén az lett, hogy nem lett senki, és még 40 évesen is egyedül tengődik egy albérletben. Mert hát ugye, amikor választhatott volna, akkor vissza lett fogva a gyeplő, de azért azt is elvárták, hogy felnőtt nőként költözzön már saját lakásba. Nem tanult meg pasizni, nem tanulta meg magától kitapasztalni mire van NEKI szüksége, és mostanra már nem is tudja, hogy magának, vagy még mindig az önző szüleinek akar-e megfelelni amikor kudarcba fullad a próbálkozása egy férfinál. Ha szeretnétek majd jó 20 év múlva a fejetekhez kapkodni, vagy egy önbizalomhiányban szenvedő nő arcát látni a lányotokban, akkor nyugodtan mondjátok meg neki, hogy ez nektek nem tetszik. De remélem van annyi vér a pucájában ,hogy xarni fog a véleményetekre.
2017. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

Minden jogod/okod megvan a tiltakozásra!

Persze, csak akkor, ha nem magának, hanem neked választja!

.

Magának szakítja, ő szagolja...!

2017. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%

#6

Hiszed-e, vagy sem, de találkoztam már gyerekes gondolkodású 47 éves férfivel is!

2017. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!