Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarom ennyire az...

IJustWannaDye kérdése:

Miért zavarom ennyire az anyukámat?

Figyelt kérdés

Szinte sosincs itthon, mert egy nap dolgozik, a másik nap meg a barátaival van. És nem érti meg, hogy nekem is szükségem lenne rá. Mindig leráz, és ordít, hogy miért nem tudom békén hagyni. Megjegyzem, SOSE akaszkodok rá. Csak beszélgetni szeretnék vele. Csak egy kicsit, olyan anya-lánya dolgokról. De őt idegesíti még az is, ha ránézek...

15/L



2017. jún. 21. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerű, nem akart gyereket de megszülte. Lehet hogy pont itt a gyakorikérdéseken javasolták neki, hogy mindenképpen szűűűűűűűjjjeee meeeg! Mert itt mindig ezt javasolják. Talán azért, hogy később legyen kinek tanácsot adni.
2017. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő hány éves? 30?


És ha megkérdezed tőle, mit válaszol?

2017. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem válaszol, üvölt, hogy kussoljak már el,meg hogy nagy a pofám.
2017. jún. 21. 15:05
 4/8 A kérdező kommentje:
37 éves
2017. jún. 21. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

No, emiatt nem kell akarni meghalni azonnal.


Nem ismerjük édesanyádat, sem az ő korábbi életét. De ha ismernénk a részleteket, sem biztos, h segítene rajtad.


Amit tehetsz jelen esetben, az sztem a következő:

ha nem elérhető számodra az ő figyelme, keresd meg azt az általad szeretett nőt (nagyit, nővéredet, nagynénidet, keresztanyádat, legjobb barátnőd édesanyját), aki legalább egy kicsit/néha helyettesíthetné az ő figyelmét.


Egyelőre nincs jobb ötletem :(

2017. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha a névre gondolsz, az nem azért van, ez egy szám refrénje, amit nagyon szeretek :)

Másodszor, köszönöm :)

2017. jún. 21. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Provokáld ki hogy megüssön, valaki vegye fel videóra és jelentsd fel, akkor jön a gyámügy, szociális munkás stb.

Ha megtörténik biztos a figyelme középpontjába fogsz kerülni azonnal.

2017. jún. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer, ha úgy tényleg véletlenül nyugodt lesz, kérdezd meg, hogy TE miért lettél?

Vagy ha őt nem tudod, akkor próbálj információkat szerezni nagyszülőktől, rokonoktól, esetleg anyukád barátaitól.

Csak így tudhatod meg, mi lapul a háttérben.

2017. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!