Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg erre Anyukámat?

Hogyan kérjem meg erre Anyukámat?

Figyelt kérdés
A volt kémia tanárommal szeretnék találkozni,de anyukám nem akar kikérni iskolából,viszont a tanárral csak 1 napon tudnék találkozni,suli időben.Az osztályfőnökömet nem akarom megkérni Anyum tudta nélkül,mert ha megtudja vita lesz és nem fog bennem bízni.Nem merem megkérdezni,hogy miért nem enged,mert akkor összevesznénk.Hogyan tudnám megoldani,hogy még is találkozzak vele?/Anyum elengedjen?

2016. okt. 3. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A kémia tanar felnőtt ember. Hazugság hogy nem er rá csak iskolaidőben. Ha jót akarna neked nem venne rá hogy lógj.
2016. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért szeretnél vele találkozni? Korrepetálás kellene vagy ...személyesebb kapcsolat fűz(ne) hozzá? Mert nem mindegy... Valószínű anyukád nem szeretné, ha viszonyt folytatnál egy volt tanároddal..
2016. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem hazugság az, hogy egy tanárnak iskolaidőben van ideje a diákra.

Neki az a munkaidő, munkaidő után pedig ő is egy olyan ember, mint te vagy én, a szabadideje az övé, megy bevásárolni, megy sportolni, és megy haza a családjához.

Egy kémiatanárnak miért kellene suli után diákkal találkoznia, ha az nem korrepetálás???

De biztos nem, mert akkor a kérdés nem így szólna.

Mi okból kell sulin kívül találkozni egy volt tanárral?

Nekem csak olyasmi jut eszembe egyelőre, hogy tanár-diák viszony.

Végeztem az iskoláimmal, általános-szakközép-egyetem, soha nem volt rá szükségem, hogy sulin kívül egy VOLT tanárommal találkozzak.

2016. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

kiegészítem, mert visszaolvasva furának tűnik:

szóval sulin kívül semmilyen tanárommal nem találkoztam semmilyen ügyben, max csak ha összefutottunk a tescoban, akkor köszöntünk, és mentünk tovább.

de nem megbeszélt találkozó volt.

2016. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez számomra is érdekel, milyen célból akarnál találkozni vele? Gondolom, korrepetálásra elengedne...
2016. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Na, a kérdező eltűnt, válaszolni meg luxus...
2016. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott.Nem,nem tanár-diák viszony,ráadásul mindketten ugyan abba a nembe tartozunk.Egyszerűen csak kémiával foglalkozó középiskolát választottam és jó kapcsolatot ápoltam a tanárral,ráadásul nyáron többször is összefutottunk.Amúgy meg ne haragudjatok a késői válaszért,de ezek a válaszok nem a kérdéshez kapcsolódnak,szóval nem láttam értelmét megválaszolni őket.
2016. okt. 6. 22:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm értelmes megnyilvánulásodat,remélem te nem fogsz kapni elég vazelint...
2016. okt. 9. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

ez a hála én neked eleget kívánok te meg tőlem megvonod?

de értem én, hosszutávra tervezel a kémia tanárral, ezért kell neked anál is több vazelin

2016. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!