Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak mi baja van velem?

Apámnak mi baja van velem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben nagyon eltávolodtam tőle. Alig beszélünk. Mindig csúnyán néz rám,kiabál velem,nem kíváncsi a bizonyítványomra(pedig ez volt az első évem az új suliban),ritkán köszön,semmit nem enged meg. A tesómmal meg folyamatosan ölelgetik egymást,pénzt kap stb. én meg levagyok tojva... Igazából most jöttem rá miközben írom ezt,hogy engem idegesít apám jelenléte.Bármit csinál. Ha itthon van nem megyek ki a szobámból. Akkor is nagyon megharagszom rá amikor ugye itthon van anyám többet van vele,lesi minden kívánságát. Pedig apám vele is sokat kiabál. Anya egy csomószor miatta sír😠. Egyszer nemrég szükségem lett volna 300ftra mert elfogyott a pénzem és anya nem volt otthon ezért tőle szerettem volna kérni és azt mondta hogy van képem odamenni hozzá pénzt kérni mikor még köszönni sem köszönök neki(én köszönök mindig) majd odadob nekem egy 500ast. Meg egyszer suliidőben pont abba a városba ment reggel kocsival ahol a sulim van és ő ment reggel a kocsihoz és megkérdeztem mehetek e vele és mondta hogy takarodjak a buszhoz. Pár perce meg azt mondta nem visz el a nyaralásra mert nem érdemlem meg közbe a tesóm majdnem megbukott 2 tantárgyból is én meg mindig 4eseket 5osoket szereztem...Ha anyám vesz nekem valamit mindig nekünk jön hogy ne költsünk rám. Sőt szeptemberbe fizetnem kellett volna neki hogy ehessek OTTHON ezért inkább suliba vettem meg a vacsorám. Amikor végigsétálok a nappalin mindig sóhajt egyet mintha idegesíteném és megvetően néz rám(mert szabadnapján mindig ott punnyad a nappaliban). Persze amikor megyünk valahova akkor mások előtt folyamatosan ölelget meg ilyenek én meg nem engedem és mikor otthon vagyunk nekem áll hogy ezt hogy képzeltem hogy leégetem mások előtt.


Amúgy nem kell senkinek válaszolnia csak ezt most jól esett nekem leírni.



2017. jún. 25. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Talán semmi, valami furcsa "nevelés".


Hány éves vagy, a testvéred és apád hány éves?

2017. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
14éves vagyok a tesóm 10 és apám pedig 47 éves
2017. jún. 25. 16:34
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Na ha most leírom a véleményem, megint jön az értesítés, hogy: "Már sokadszor kellett törölnünk a kommentedet" blablabla.

Nem lehet ezen az oldalon normálisan válaszolni, csak szépelegni, napsugár, virágok, unikornisok...

2017. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Igazából nem látom értelmét, mert lehet majd mondani, hogy annyit keresünk, mint nyugaton, csak akkor lesz mellette az infláció, hogy ebből semmit nem fogunk megérezni. Arról nem is beszélve, hogy ország összeszerelésből még nem nagyon gazdagodott meg.
2017. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az apud a tesódat jobban szereti, ez egyértelmű. Legalább anyud melletted van.
2017. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy apud nem véletlenül haragszik rád. Nem vagy hisztis? Nem vagy követelőző? Nem bántod a tesódat? Nem akarsz mindent megvetetni?

Mióta ilyen a kapcsolatotok?

2017. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, lány vagy és volt pofád formásodni meg ciciket növeszteni, ő meg ezt nem tudja elviselni.
2017. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért is értek egyet a #3-al?

Nem hízelgésből.

Írjak pepitábbat?

Felesleges.

2017. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem szükséges aggódni, nem vagyok %-di pontozgatós.

Nem hiszek ebben.

2017. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet apádnak önmagával van baja.
2017. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!