Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja velem az apámnak?

Mi baja velem az apámnak?

Figyelt kérdés

Most őszintén mi baja velem?

Nyári gyakorlat miatt reggel 5kor indulok, délután 5kor érek haza, de apám már ordít, hogy csináljak már otthon valamit. De mikor kérdem, hogy mégis mit is, mert megcsinálom én most nem halok bele, akkor annyit mond, hogy találjak valamit. Ezután leülök eszek valamit. kb 6óra-fél 7-kor leülök a gép elé, már jön be, hogy miért nem csinálok valamit? Értitek, hazamegyek, még be sem érek a házba már csináljak valamit, evés után leülök a gép elé, rá 5percre már bent van, csináljak valamit.. DE Ő SE TUDJA, HOGY MIT! De ezt mindennap eljátssza. Hétvégén is mennék el haverokkal meginni valamit, miért nem maradok otthon? Megjegyzem saját pénzemből megyek, nem tőle kérek (ösztöndíjból félrerakok, hétvégén ha nem vagyok fáradt és van kedvem ismerősnél elmegyek dolgozni). Miért baj az neki, hogy péntek este 18 évesen el akarok menni a haverjaimmal, akikkel mostanában tényleg keveset tudok találkozni? Ma meg már azt mondta, hogy nem fizeti tovább az internetet mert nem bír velem. Mivan? Elmegyek reggel 5kor, hazaérek délután, eszek, játszok pár órát, eszek, fürdök és 9kor már megyek aludni hogy reggel fel bírjak kelni. Mondtam neki, hogy oké, majd akkor én fizetem magamnak csak szálljon már le rólam. Azt mondta az nem megoldás, inkább telefonál, hogy szedjék le azt az antennát, vagy mi a szöszt.. Most komolyan.. ott ülök napi max 3órát. Annak is a fele az, hogy beszélgetek a barátaimmal meg CS-zek velük egy keveset.. Mondogatja azt is, hogy miért nem szerzek egy barátnőt? Merthogy 15éves korom óta nem volt. Hiába mondom neki, hogy próbálok, de nem találkozok mostanában olyanokkal, akikkel tényleg össze szeretnék jönni, és több lenne mint barátság.. De ezt sem érti meg..



2015. júl. 29. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Most akar nevelni.
2015. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
xD ez őrült. Szerintem a karaktered nem tetszik neki, val.szeg ő nem ilyen gyereket akart. De 18 év alatt nem jött ár erre? :O
2015. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!