Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok volt már ilyen? Vagy...

Nálatok volt már ilyen? Vagy én változtassak?

Figyelt kérdés

16/l

Kitort a nyari szunet.Elozo heten egy taborban voltam segito.Ma,azert leorditott anyukam,hogy hogyan kepzelem aut,hogy itthon ulok egesz nap.Ez meg aug.31-e a nyariszunetben a 2 szabad napom.Nem is mwgyunk csaladdal sehova.En egesz nyaron onketeskedek,diakmunkazok.Azert lemert ma orditani,hogy ma csak a ketbe mentem ki csobbani egyet a medencebe,es nem csinaltam semmit.Nem tudom,hogy ez hogy van nalatok?hogy nincs szabad napot,de az egyiket kihasznalod vakaciozasra,a tobbit vegig dolgozod mint a hulye,es meg te vagy a lusta diszno?



En ezt nem tudom hova tenni....

Helyesirasi hibakert elore is elnezest



2017. jún. 27. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Igen, te változtass, de sürgősen. Na nem úgy hogy a vakációt végig dolgozod , mint egy hülye, hanem úgy hogy arányosan dolgozol és minimum a hétvégéken lazítasz kikapcsolódsz. Nem szabad hagyni, hogy 16 évesen hagyd hogy leordítsák a fejed. Természetesen édesanyád túllőtt a célon, de egy édesanyának sok mindent meglehet, sőt meg kell bocsájtani. Meg kell érteni, ha elfogadni nem is lehet. Őt is keményen foghatták a nagyszüleid ezért keménykedik ő is veled. Szegd le a fejed és tedd a dogod, dolgozz szorgalmasan, de a pihenéshez és a kikapcsolódáshoz is jogod van.
2017. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A szabadnap neked is jár. Hagyj el valamit a programjaidból, akárki akármit mond. Ne 2 szabadnapot hagyj magadnak hanem minimum 1 hónapot. (az önkénteskedés és a diákmunka se kötelező.) A többiek meg mondanak amit akarnak. Érezd jól magad, a szünet a tiéd.
2017. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Azt mondtad hogy diákmunkázol

na hát akkor lesz pénzed

valami programot vegyél ki a tervből és csinálj minimum néhány hét szabadot magadnak, ès menj el akkor szórakozni, kikapcsolódni. meg ugye a hétvégék

2017. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

előző vagyok

ha már dolgozol és esetleg családod lesz úgyse lesz rá sok időd

2017. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
58%
apud alkesz, vagy van vmi állandó stresszforrás anyud számára? mert ugye emiatt leggyakoribb h orditanak a legkisebb dolgokért is
2017. jún. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!