Normális ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gimnázista 18 éves lány vagyok. Szüleim nem engedik hogy barátnőimnél aludjak, mert feltételezik, hogy hazudok, és fiú van a dologban, pedig semmi indokot nem adtam rá, hogy ne bízzanak meg bennem. Kiakadnak ha 20 után érek haza, és azt mondják sokat megyek el itthonról, pedig maximum heti egyszer ilyenkor, mikor nincs iskola, vagyis szerintem kimondottan otthon ülő típus vagyok.

Mellesleg barátom is van, amiről csak anyukám tud, mert ő az akinek még valahogy elő lehet adni, mert nem kezd el üvöltözni meg nem hozza az ásót valakit leütni. Vele még nem tartunk ott hogy együtt aludjunk, de szerintem elég idősek és érettek lennénk hozzá. Mi legyen később, ha még az is baj ha 22 kor érek haza maximum heti egyszer a barátaimtól?



2017. jún. 29. 12:07
 1/3 anonim válasza:

Mond meg nekik,hogy a barátnod szüleit ( akinél alszol) hivjak fel,hogy tényleg ott vagy-e.

Bocsi ennel jobbat nem tudok

2017. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csatát meg kell vívnod a szüleiddel, mert a leírásod alapján maguktól nem fognak engedni. Ki kell tartanod és legalább ezt a heti egy későn hazaérést kiharcolni. És folyamatos növelni ezeket az adagokat. Nekem is ilyenek voltak a szüleim sokáig, és arra vártam majd ha idősebb leszek majd rajönnek, hogy már nagy vagyok és nem fognak beleszólni ha elmegyek itthonról. De nem így volt, el kellett kezdenem szembeszállni velük. Te is tedd ezt. Nem tudom mennyire szigorúakkor vagy szűklátókörűrkutatás, de ha értelmes emberek, és értelmesén érvelsz nekik akkor fel kell fognak, hogy ez nem normális
2017. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

El kellett volna kezdeni lázadni, teret hódítani, önállósodni és talpraesettebbnek lenni már 14-15 évesen. Én nem hagytam volna, hogy így a fejemre nőjenek.

20N

2017. jún. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!