Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megőrjít. Egyfolytában...

Anyám megőrjít. Egyfolytában kutakodik utánam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is ilyen volt.Amikor felregisztráltam a facebookra,mindig az én profilomat használta.Állandóan böngészgette a belikeolt oldalaimat,alig várva,hogy számon kérjen egy-egy neki nem tetsző poszt miatt.Az én profilommal beszélgetett a barátaival,rokonaival,még meg is akart osztani valamit az engedélyem nélkül.Már elegem volt a folyamatos:"Ez ki,ez a kisfiú,ismered?És ő?Te jelölted be?" beszólásaitól.Valahányszor próbáltam megbeszélni ezt vele,mindig vitával végződött az ügy.Mert hogy mit sajnálom tőle és hogy nem bízik bennem,hogy mit osztogatok meg.De könyörgöm ,ennyi magánéletet hagyjon már nekem,más gyereknek már 10 évesen önálló profiljuk van.Kb 2 hónap elteltével már csak ő látogatta az oldalam.Végül a bátyámnak sikerült meggyőznie,hogy csináljon egy sajátot.

Másik eset a sok közül,amivel már a bátyámnál is betelt a pohár.Egyszer elment otthonról és nyítva maradt az oldala.Korábban beszélt róla,hogy volt valami kialakulóban egy lánnyal.Erre anyám,kihasználva a lehetőséget,végig olvasgatta a személyes üzeneteit.Persze később rájött,hogy valaki látogatta az idővonalát.Természetesen kiosztotta anyámat a pitiáner kis húzásáról,de egy bocsánat kéréssel abba maradt a dolog.

Régebben is mikor bátyáim diszkóba mentek,rendszeresen kifaggatta őket,hogy mit ittak,kivel táncoltak,és ha esetleg nem voltak hajlandóak már a legapróbb részletekbe is belemenni,mindig azzal jött,hogy sok ismerőse van és majd ő kideríti maga.

Ma meg a gyakorimra is fel akart menni,csak ott nem volt elmentve a jelszó.Ahogy kimentem a kertbe fűvet szedni,ő addig szépen beírogatott pár betüt esetleg szavat a keresőbe és a kidobott ajánlások között ráment pár gyakoris kérdésre is.Ő ott szépen egy jó párat végig olvasgatott,amíg én kint segítettem nagymámnak.Arra jövök be,hogy settibe kattint el egy másik oldalra.Nem tudtam már,hogy a gyakorit is féltenem kell.De ez már az aljasságnak a tetőfoka.Jó hogy,lehet nincs tisztában,mi közülük az én kérdéseim és mire csak válaszoltam,de ő hajlamos mindegyiket egy pakliba venni.És hát voltak ott igen kényes kérdések is,amik egyáltalán nem tartoznak rá.

Összegezve,elegem van abból,hogy folyton utánam nyomoz,nem hagy egyáltalán semmi teret,folytonosan megsérti a magánéletemet.Elvégre nem vagyok köteles beszámolni neki olyan dolgokról,hogy ki tetszik nekem,vagy hogy érdekel pár válasz a szexualitás kategóriában(mivel ő túl prűd,hogy ilyet még csak eszmbe is jusson kérdezni tőle,na meg amúgy is elég ciki lenne).

Ezek a példák mint csak cseppek a tengerben.A sorozatos telefonos üzenetek olvasgatásáról,vagy hogy nem tudok egy tinikről szóló filmet megnézni kommentálás és megdorgálás nélkül,erre mér nem is nagyon szeretnék kitérni.

Most kénytelen leszek mindent inkognitólablakban elvégezni és elfogadnom a tényt,hogy az anámynak annyi felém vetett bizalma sincs mit egy idegennek.:/

Hogy kéne vele erről beszélni?Vagy hogyan hassak rá?



2017. jún. 30. 20:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hoyg 16/L vagyok.
2017. jún. 30. 20:58
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog soha leszokni erről. Használj inkognitó módot a gépen
2017. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Állítsd be a gépet, hogy zárolja a mukamenetet ha nem vagy előtte x perce. Válasz valami kemény jelszót.
2017. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Egy dolgot nem értek. Honnan tudja a jelszavakat?
2017. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 Azt hogy lehetne megoldani.

Utálom!Biztos éppen egy hülyeségére keresett rá,valami lelki balbla.És most jutott eszembe,hogy feltettem egy kérdést ami szintén L betűvel kezdődött,és azt a legkevésbé szeretném,hogy elolvassa. 😫😫😫😫

Most is olyan furán néz.😤Olyan ideges vagyok rá.

2017. jún. 30. 21:40
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Mármint,amikor a facebook profilomat használta?Elkérte,aztán valahányszor megváltoztattam,mindig vitát csapott.
2017. jún. 30. 21:42
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Jelszavadat ne mentsd, illetve használj inkognitó módot a böngésződbe.
2017. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagybátyám ilyen, amióta náluk lakok a telefonomon ujjlenyomatos zár van, a gépemen meg jelszó.
2017. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
új profilok. talán szívás, de ez van... Írj privátban, ha akarod, hogy kifejtsem
2017. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát egyszerűen csak ne add meg neki a jelszót! Hagy hisztizzen...
2017. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!