Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya egyfolytában megbánt mit...

Anya egyfolytában megbánt mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anya egyfolytában bunko velem és olyanokat mond amivel tisztába vagyok és probálok rajta javitani pl: nem tudok korcsolyázni még és anya azt mondta hogy nem olyanokra buknak a fiuk akik nem tudnak korcsolyázni mikor már probálok és már jobban is kezd menni de töpször is megkértem mennyünk el ketten korizni de soha nem megyünk el.

Meg ha a bátyám hazahoz egy tök jó dogát mindig mondja vagy 2 napig hogy de ügyes voltál ha meg én hozok haza egy jó dogát csak annyit mond ügyes vagy és kész ennyi.

A bátyámmal sokkal többet beszélget meg minden velem meg folyton kiabál és ez nagyon rosszul esik nekem.

Mit csináljak???



2016. dec. 28. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne nekünk, hanem neki mondd el és beszéljétek meg.
2016. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez segit: az en anyukam olyat szokott mondani hogy : amilyen szerencsetlen vagy ehen fogsz dogleni, miert vagy ilyen narancsboros? Hogy lehet ilyen tepsi segged, hogy szerethed a baratod hs nincs is melled.. :D. Szerintem orulj neki amig nem a kulsodet sertegeti , nem tudom miert ez az enyem maniaja hogy kritizalja hogy nez ki a masik ember.
2016. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Engedd el a füled mellett, anyukád jó piti hülyeségek miatt piszkál amik nem is reálisak.


ui.: A férfiak java sem tud korcsolyázni, a kutyát nem érdekel, hogy te tudsz-e vagy sem, ha csak nem egy profi műkorcsolyázóra pályázol. Megsúgok egy titkot, az emberek szívesen tanítanak másokat új dolgokra, a műkorcsolyázó csávó is kézenfogna és szépen megtanítana.

2016. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30 vagyok, tudok korcsolyázni, mégsincs pasim :D Na bumm! Ha korizni akarsz, menj a barátaiddal. Egyébként meg mondd el neki, h rosszul esik neked ez, le is írhatod, ha úgy könnyebb.
2016. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tök rossz lehet ne foglalkozz vele úgy értem hogy ha ilyeneket mond akkor ne foglalkozz vele hogy mit mond
2016. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Inkabb kerd meg, hogy mehessel iskolai korrepetalasra. Rad fer.
2016. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Anyud azzal jön, hogy nem buknak rád a fiúk, ha nem tudsz korcsolyázni? Mit akar? Vigyél haza egy fiút?

Van valami haverod, akivel ezt el tudod játszani? Anyud majd megnyugszik, hogy nem lesz gond a pasizással?


Kérdezd már meg a kedvemért, hogy ha haza viszel egy 25éves pasit gyerek létedre, akkor megnyugszik anyukád, hogy a korcsolya nem is olyan fontos a fiúkhoz?

2016. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan nem értem, hogy egyes szülők mit élveznek abban, hogy saját gyereküket bántsák, még ha szavakkal is. Védeniük kellene, nem fájdalmat okozni.


Sajnálom hogy így viselkedik anyukád, biztos nem lehet könnyű... De ne foglalkozz vele, egy ilyen anyának hiába magyarázza az ember hogy ez rosszul esik, ha a saját agyával nem fogja fel... egyszer majd még a jövőben meg fogja bánni a viselkedését, amikor már ajtót sem fogsz rá nyitni... Fordul még a kerék... 😊

2016. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos választ.
2016. dec. 28. 13:37
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Tipikus fekete bárány szerepét töltöd be anyádnál. A bátyád pedig veled ellentétben az aranygyermek. Sajnos nem sok jót tudok jósolni neked, be kell látnod, hogy a bátyád a kedvenc és anyád sose fog téged úgy szeretni, ahogyan őt.

Esetleg leülhetnél az anyuddal beszélgetni és megmondanád neki, hogy ez az egész rosszul esik neked.- "Ha valóban szeretsz, akkor ne bántsál meg folyton!"-ez egy eléggé manipulatív mondat. Ha ezt mondod anyudnak, akkor nagy esély van rá, hogy elsüllyedjen szégyenében.

2016. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!