Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy családtag egyfolytában...

Ha egy családtag egyfolytában az én szobámban tartózkodik szinte egész nap, az megérthető ha zavar egy kicsit nem? Nem tudom hogy adjam a tudtára nem akarom hogy félreértés legyen belőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg őszintén,hogy bocsi,nem akarod megbántani, de szükséged lenne egy kis privát szférára.

de ha ezt nem akarod,akkor ne foglalkozz vele,amikor a terhedre van,hogy ott van nálad. gépezz,olvass,telefonálj stb. ha érzi,hogy felesleges ott,akkor csak kimegy.

de az is lehet,nem ,hogy csak 1 gép vagy tv van a házban és az a szobádban?és azért van bent mindig

2016. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ki ez a családtag? és milyen indokkal van egyfolytában a szobádban?

Amúgy simán megmondanám neki: ne haragudj de egy kicsit szeretnék egyedül lenni..

2016. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"mutter húzzál már ki"
2016. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem a gép vagy TV az oka mivel az én szobámban nincs TV

Igazából csak itt ül az ágyon és olvasni szokott.

Azt konkrétan nem szeretném leírni hogy ki, mivel az nyilvánvaló lenne az egész és aztán csak balhé lenne

2016. aug. 22. 12:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a muterom az:D
2016. aug. 22. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:

na jó de akkor sem világos hogy miért ott olvas,vagy csinál bármit is..? nincs más helyiség ..??

DE! akármi is az oka,attól még nyugodtan hozd neki szóba hogy szeretnél egyedül lenni

2016. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az en családom is ilyen sajnos,csak az a baj hogy akkor is bent vannak ha jön vendég (vagy nyitva kell hagyni az ajtót) mert másképp egy hétig azt hallom hogy: "minek kellet becsukni az ajtót? Mit titkolozol?"


Szerintem csinalj neki egy jo kényelmes helyet a szobadon kívül ahol tud olvasni (pl udvar vagy nappali)

2016. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az ágyat tenném olvasásra alkalmatlanná. Pl. mi volna, ha te magad telepednél oda? Akkor nem tud ott olvasgatni.
2016. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Velem is ez volt a helyzet. Nővérem mindig csak úgy üldögélt a szobámban. Nagyon idegesített, de persze nem volt semmi titkom de marhára idegesítő volt. Megkérdeztem mit akar, azt mondta semmit, ígyhát mondtam hogy akkor "takarodj ki", ez bevállt, azóta bese jön:DDD
2017. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!