Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel érdemeltem ki, hogy így...

Mivel érdemeltem ki, hogy így bánjanak velem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Idén kerültem gimnáziumba, kollégiumba. Ahogy telt az idő, egyre inkább kezdtem rájönni arra, hogy 15 éven át bezárva tartottak. Ezt persze három volt tanárom is megerősítette anno, viszont nem igazán foglalkoztam vele. Mikor október végére lett egy barátom - na, onnantól indult az, ami most is tart.

Csak hétvégén láthatjuk egymást, de akkor is mindössze hat órára, amiből két óra lejön az utazás miatt. Most, hogy közeleg a jó idő, kérleltük, hogy hadd lehessünk már többet együtt, de nem engedik a szüleim (a barátom szüleivel semmi gond, ők nagyon rendesek, mellesleg ő 18/F). Folyton arra hivatkoznak, hogy "rossz idő van", "sötét van, mire hazaérsz" (ami persze kicsit sem igaz), vagy bármi egyéb. Valami "indok" mindig van. Már olyanra is gondoltunk, hogy vasárnap előbb megyek fel a koliba lecuccolni, aztán vele lenni a városban, de ez kevés indoknak. Folyton valamit ki kell találnom, hogy előbb felmehessek, holott alapnak kellene lennie, hogy találkozzak vele. Olyan is volt, hogy egy hónapig nem láthattam, mert "csúszós az út". Ez már nevetséges. Mindig jól tanultam, jól viselkedtem, segítettem, amiben tudtam, akkor miért érdemlem ezt? Mi csak többet szeretnénk lenni egymással, miért nem hajlandóak megengedni?



2015. ápr. 8. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A barátod nem tud meglátogatni téged a koliban vagy ő utazna hozzátok?
2015. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Első: A koliba nem engednek fel sajnos idegent. Nálunk volt már, de ha ő jön le hozzánk, akkor egyrészt nem tudunk mit kezdeni magunkkal (nekem még tévém sincs, hogy legalább azt néznénk), másrészt folyton figyelnek, nehogy "rosszat csináljunk". De egyébként nem lenne rossz ötlet, csak a körülmények nem adottak.
2015. ápr. 8. 13:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ez biztos régimódi, de akár beszélgethetnétek is
2015. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hármas: Próbáltunk beszélgetni. Semmi értelme nem volt. Folyamatosan azt papolják valamilyen formában, hogy "amíg a mi kenyerünket eszed, azt csinálod, amit mondunk". Hát kösz.
2015. ápr. 8. 13:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra érthette azt, hogy beszélgethetnétek, hogy a barátoddal, tv nézés helyett.
2015. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, tv helyett gondoltam. bár biztos nagyon érdekes műsorok mennek ha tv nélkül nem lehet találkozni
2015. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat! Mit szeretnél? Hozzátok nem jó, ha megy a barátod, mert nem tudtok magatokkal mit kezdeni, vasárnap nem elég a városban együtt lenni, akkor mit?
2015. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, akkor félreértettem. A beszélgetéssel a gond, hogy kihallgatják, meg most akkor négy órán keresztül csak beszélgessünk? (Mellesleg szoktunk beszélgetni, de órákon át azért mégsem kellene.) Hidd el, örülnék neki, ha lehetnék vele a városban, de az a gond, hogy ez is nagyjából havonta egyszer van megengedve, mert indok kell hozzá. Vasárnap meg ugye, moziba nem lehet már menni például, mert zárva van. Az lenne ilyenkor a legjobb, ha cuccostul mehetnék fel a barátomhoz, ellennénk, délután pedig mennék vissza vonattal a koliba. Azonban mikor ezt az ötletünket ismertettük velük, elintézték annyival, hogy "most már ne idegesítsetek fel ilyen hülyeségekkel".
2015. ápr. 8. 13:41
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Tehát akkor az hiányzik, hogy nem tudtok hol meg mikor szexelni?
2015. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

"Mellesleg szoktunk beszélgetni, de órákon át azért mégsem kellene."


MI VAN???

Sok évi együttélés után is néha úgy kell lelőni magunkat, hogy ne beszélgessük át az éjszakát, mert másnap munkába kéne menni...


Tulajdonképpen így járnotok sem kellene.


Szexre meg ott a bokor, jó az nektek. Csak könyörögve kérlek, húzzatok gumit, ne szaporodjatok!!!!

2015. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!