Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnék változtatni a...

Hogy tudnék változtatni a viszonyunkon anyummal? 14l

Figyelt kérdés

Nem egy szép anya-lánya kapcsolatnak mondható az egész. Napi legalább egy veszekedés mindig megvan, legyen az valami kis dologról is.

Lekezelően bánik velem, és sajnos emiatt befordultam tőle és elkezdtem flegmázni vele. Ma direkt csak bólogattam, de így is jött a leb*szás, ordibálás rám.

Mit tudnék tenni, hogy jobban kijöjjünk egymással? Sajnos már a család többi tagjának is bemesélte, hogy mekkora egy sz*r gyerek vagyok, és nem szeretném, ha így látnának. Rokonok, család ismerősei vagy akár szomszédok (felnőtt, idősebb) mindig mondják, tisztelettudó vagyok és kedves, szóval nem hiszem, hogy csak velem lenne itt baj.

Annyira rosszul vagyok már ettől a sok vitától, nincs energiám minden héten sírni meg veszekedni vele, akár kis dolgokon is... Mit tudnátok tanácsolni?



2017. júl. 2. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem figyeld meg min akad ki / fejben szed össze és azokon változtass, kedveskedj neki néha, próbálj vele megértő, türelmes lenni, pl kérdezd meg milyen napja volt stb. Nekem annó valahogy így sikerült anyummal sokkal jobb viszonyt teremteni. :) Hajrá!
2017. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Mennyit segítesz neki otthon? Ha dolgozik, mellette rá hárul az egész háztartás, meg mèg téged is próbál egyengetni, az nagyon nagyon sok. Dolgozni nem tudsz helyette. De főzni, mosni, takarìtani tudsz. (Vagy most megtanulsz.) Apukád veletek van? Ha igen, akkor tőle is kérhetsz segítséget, mit csinálj máshogy. Ha nincs ott apukád, és anyukád teljesen egyedül van, akkor tényleg nincs mit csodálkozni a feszültségén. Lehet, hogy anyukád halálosan ki van merülve, és pihenésre lenne szüksége.
2017. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!