Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem lehet engem beken...

Miert nem lehet engem beken hagyni?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok..van egy sulyos betegsegem ami miatt valoszinu egesz eletembe fajni fog... Anyam allandoan azzal jon,hogy en nem csinalok semmit egesznap..es nem ertem miert nem tud ezzel bekenhagyni.. Mit kene csinalnom? Orulni annak,hogy egesz eletembe fajdalmaim lesznek? Vagy annak orulni,hogy ha kimegyek az utcara rogton leneznek az emberek a betegsegem miatt..Zarkozott tipus vagyok,utalok emberek koze menni ezert nincsenek barataim..Ez nem plyan dolog amit el lehet intezni a Szabo Peter fele: "orulj annak amid van es elj a lehetosegekkel.." csak o is azt mondja hogy az egeszseg az egyik legfontosabb
2017. júl. 4. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2017. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van? Privátba is jöhet?
2017. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni mi a betegség, mert vagy te túlzod el, vagy ők nem veszik komolyan.
2017. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!