Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apukámnak fontosabb a...

Az apukámnak fontosabb a kutyája és ezt a szemembe is mondta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha valami jó történik velem,vagy problémám van, betegség, lelki gondok, apukámat nem is érdekli, de amikor a kutyáról van szó akkor rögtön ugrik.

Ha hazaér akkor a kutyája az első, nekem van ,hogy nem is köszön. Van olyan időszaka apának amikor jajj a pici lányom így, a pici lányom úgy és jajj de nagyon szeret, de ez max 2-3 nap szokott lenni, a kutyája meg mindig fontosabb és est hangoztatja is... Volt ,hogy a szemembe mondta a kutyáját jobban szereti... Mit tegyek? Beszélni nem lehet vele mert rögtön lehülyéznek az anyukámmal együtt.



2017. júl. 6. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Költözz el minél előbb. Hány éves vagy?
2017. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
nem tudja hogyan kezelje az embereket. tudom milyen rosszul esik, de nem tudsz mit csinálni.
2017. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

A második hozzászóló lehet hogy az apád. Ő már nyilatkozott arról egy másik kérdésnél, hogy kutyamániás mizantróp.


Nem beszélnék velük erről, hamar önállósodnék és minimálisra csökkenteném velük a kapcsolatot. Ha kérnek valamit, forduljanak a kutyához, majd kisegíti őket.

2017. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok :/
2017. júl. 6. 21:08
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Akkor kolesz.
2017. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
A kutya kiszolgáltatott, nem tud önállóan értelmes tevékenységbe fogni, nem tud naplót írni rajzolni, festeni, hangszeren gyakorolni, énekelni - várja a gazdit. Te mindezt tudod, használd ki a vakációt. Szeretnek téged a szüleid.
2017. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én tényleg próbálom kihasználni a nyári szünetet, de ha szeretnék a szüleimmel beszélni mert szükségem van rájuk akkor vagy azt a kutyával foglalkoznak vagy azt mondják ,hogy maradjak csöndbe
2017. júl. 6. 21:20
 8/23 anonim ***** válasza:
5%

Kedves kérdező: A Szüleid mindig a javadat akarják hogy jó boldog egészséges gyermek korod és ezzen túlmenően felnőtt korod legyen.

A legdrágábbat köszönheted meg nekik az életedet. Ez a legfontosabb.

Becsüld, tiszteld , szeresd őket.

Ők a legfontosabbak az életben.

Olykor akaratlanul is előfordul hogy nem mondják el hogy szeretnek téged hangos szóval. De te meg legyél győződve arról hogy ettől függetlenül még imádnak tégedet hísz te vagy a gyermekük.

Mindenkor mindenképpen , bármilyen esetben, örökké szeretnek téged. Még ha ezt nem is érzékeled kellően.

Ne csüggedj.

2017. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

En imadom a kutyam mindenkinel jobban, de a gyerekemnek csak nem mondanek ilyen gyokerseget! Apad egy....

bocsi! Baratok??

2017. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

nem is tudtam hogy 7-8 évesen apa lettem. valóban azt mondtam egy másik kérdésnél, hogy a kutyákat jobban kedvelem mint az embereket igen, de nem látom ez miért tenné valótlanná erre a kérdésre a válaszom. amúgy az hogy valamit kevésbé szeretek/kedvelek miért jelenti azt hogy azt gyűlölöm?


Az apád szeret téged. ha nem így lenne akkor nem lenne az a pár nap "jajj a pici lányom így, a pici lányom úgy" se. egy ember felé kimutatni az érzéseket sokkalta nehezebb, mint egy kutya felé. Sajnos van aki még 22 év alatt se tudja megszokni az apaságot.


Az anyukád is kutyamániás, vagy csak a faterod? ha ő nem az akkor talán rajta keresztül fogsz tudni hatni az apádra.

Na mind1. kitartást!

2017. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!