Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy úgy érzem 17...

Normális, hogy úgy érzem 17 évesen még szükségem van anyámra?

Figyelt kérdés
Az útmutatásra, a tanácsra, stb. Más már gyereket szül ennyi idősen és belegondolva hogy idén leszek 18 félek, hogy nem fogok tudni megállni a talpamon, munkát találni és eltartani magam

2017. júl. 8. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
50 évesen is normális.
2017. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ne aggódj. Még fiatal vagy, manapság kitolódik a szülés, és manapság valóban nehéz az önálló élet, de fiatal vagy, sok lehetőség áll még előtted, tanulj nyelveket, hogy jobban boldogulj a munkaerőpiacon később, és örülj, hogy melletted van anyukád.
2017. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy a városomba fogok egyetmre járni így én még kb. a 20 as éveim közepéig itthon fogok lakni és csak utánna tudok majd dolgozni.


De mondjuk ez csak a jelenlegi helyzet állása, lehet 1 ev mulva mar reg elkoltoztem.

2017. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Mindne rendben van veled :)
2017. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám nagymamám élete végéig volt hogy kért tőle tanácsot. Nagymamám 87 évet élt, anyám ekkor 57 volt. Én se fogok tőle elszakadni soha, az hogy lesz majd családom, saját otthonom, az nem számít. Anyukám mindig is az anyukám lesz, akire tudom hogy számíthatok.


17 évesen pedig igen kevesen szulnek, ez már 30 fölött van általában...

N25+

2017. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális dolog. Egy szülő nem csak X éves koráig szülő.

"Más már gyereket szül ennyi idősen"

Na ez a nemnormális dolog.

2017. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is szükséged lesz a tanácsaira, mikor már saját családod, gyerekeid lesznek (ha lesznek).

Viszont ez nem függ össze azzal, miért ne találnál munkát és tudnád eltartani magad.

2017. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Sokkal később is normális lesz, ne aggódj emiatt.
2017. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy normális.

Én 23 vagyok, hamarosan szülök, külön élünk a párommal, és mégis szükségem van az anyámra. Mindig szükségem lesz rá, mert ő az anyám és szeretem.

Ne aggódj, semmi köze ennek az önállósághoz.

2017. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!