Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normalis, velem van a baj?...

Ez normalis, velem van a baj? Csak azert van ez mert kamaszodom vagy tenyleg igazam van?

Figyelt kérdés

Anyukam londonban el es egy honapba 1 hetre vagy kevesebb napra jon haza hogy lasson...

Addig en apukammal elek (elvaltak) es apukam felesegevel (akit nem szeretek) plusz a fel hugommal... Szoval mintha ok egy csalad lennenek en meg kilogok a sorbol.

Nem szeretek ott lenni naluk es ezt tudjak.

Mindig en vagyok a fekete barany aki miert sminkel, miert hallgat idegesito zeneket...

Ami legjobban bant hogy mikor valami nem tetszik apanak akkor megy a felesegehez es elkezdenek sugdolozni rolam en milyen szar vagyok.

A masik meg mindig mondja ne fekudjek az agyba egesz nap, mozduljak ki de mikor elmennek valahova akkor meg azert uvolt miert nem vagyok a csaladdal.

Most itt fekszek az agyba apukam bejott es en aludtam... Kiabalt hogy keljek fel mert ugyis 10 oraig aludhatok, milyen dolog ez? Aztan kiment es hallom ahogy a felesege ra szol hogy "nyugi ne idegesitsd fel ezen magad"😞

Mar most rosszul es sirassal indul a napom.

Mamamhoz tudnek atmenni de nem merem apat megkerdezni.

(Amugy apa igazgato egy gimiben a felesege meg ugyanott tanit, szeretem ezert ilyenek mert tanarok😞)

Mit csinaljak ilyenkor?

15/L



2017. júl. 9. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Mikor mondják h mozdulj ki ,lehet arra értio hogy menj velük valahova.Nem?

Szerintem legközelebb ha mennek valahova ,csatlakozz.


Ha lesz közös program hátha jobban kijöttök majd.

2017. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem veled van a baj.

Anyudhoz nem tudsz kiköltözni, és ott tanulni tovább ősztől?


Amit te tehetsz a jelen helyzet javítására: valóban ne feküdj ágyban egész nap. Próbálj közeledni a feleség felé, pl. kérdezd meg, tudsz-e segíteni valamit a házimunkában. Vagy mondd meg neki tök őszintén, hogy szeretnéd, ha jóban lennétek, mindenkinek könnyebb lenne az élete.

Ha mennek valahova, és hívnak téged is, menj velük te is. Kicsit próbálj beilleszkedni, nyitni feléjük.

2017. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Veled is van baj nyílván. Elég lusta jószág lehetsz, ha 10-ig alszol és rád kell szólni ne csak fekvésből álljon a napod. Egy korodbeli lánynak a sütés-főzés lenne a minimum. Bezzeg sminkelni van eszed már 15 évesen.
2017. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem minden tanár szülő ilyen..
2017. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Fú 3-as xDDD
2017. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

#2es

Azért nem olyan könnyű ez, hogy jó akkor ősztől Anglia

Egyrészt már a kiköltözés sem másrészt meg lehet, hogy még a nyelvet se beszélni annyira..

Kérdező:

Én sem azt tartom éppszerű megoldásnak, hogy minden miatt üvölteni kell.

A zenét meg lehet oldani- Hallgasd fülhallgatóval és akkor nem zavarja őket.

Kelj fel minden nap 10 elött. És akkor megtudod könnyíteni az életed hamár ilyen szüleid vannak.

Sminket meg próbáld meg csak minimálisan használni.

Menj el barátnőidhez és addig se vagy mondjuk otthon és azt se tudják mondani, hogy egész nap otthon ülsz!

(NEM apádnak adok igazat hanem neked csak mondjuk ezekkel a dolgokkal sokat könnyíthetsz a saját életeden)

2017. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
3# Bolond vagy. Ja és egy korodbeli embernek a helyesírás lenne a minimum.
2017. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
"Egy korodbeli lánynak a sütés-főzés lenne a minimum." Ja persze, a középkorban. Üdv a 21. században!
2017. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Normális.

Ez egy átlagos kis családi vita. Semmi köze ahhoz, hogy elváltak a szüleid és hogy kivel laksz.

Sokakat piszkálnak azért, hogyha egész nap csak lustálkodnak.

Egyébként meg ne legyél ilyen ellenséges. Most azért haragszol apukád feleségére, mert lenyugtatta apukádat??? Szerintem te úgy vagy, hogy akármit is csinálnak, te már eldöntötted magadban, hogy utálni fogod őket.

És ezért sírni???? Kissé túlérzékeny vagy.

2017. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha mások is ott vannak, akkor zenét fülhallgatóval hallgatunk. Sajnos ez nem mindenkinek evidens.
2017. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!