Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom édesanyámat, elegem...

Utálom édesanyámat, elegem van belőle! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal már egy ideje nem jó a kapcsolatom, és mostanában jutottam el a mélypontra, oda, hogy nem érdekel, nem tudom többé az édesanyámnak tekinteni. Soha nem megfelelő neki semmi úgy ahogy megcsinálom, mert az nem úgy kell szerinte (noha a végeredmény tökéletesen egyezik), állandón degradáló jelzőkkel traktál, ami már lassan a depresszióba sodor engem... Igyekszem kedves lenni hozzá, de nem történik semmi, ugyan úgy kutya módjára bánik velem, nem riad vissza attól sem hogy megüssön. Akárhányszor valamiben vitázunk, édesapámnak kell leállítania, mert nem egyszer jött ár nekem, így eredményként ők is összevesznek. Persze az előbb leírt események után úgy tesz mintha semmi sem történt volna, és megsértődik, amikor egyszerűen kibújok egy-egy ölelés vagy puszi alól. Rengetegszer sikerült már összezúznia lelkileg. Állandóan gyomorgörcsöm van ha vele beszélek, egyszerűen már félek tőle. Mivel ő a környék manikűröse, mindenkit ismer és ezáltal én is már rá vagyok kényszerítve arra, hogy jópofizzak mindenkivel, pedig utálom ezt a környéket mint a fenét. Mitévő legyek? Nem nagyon bírom idegekkel.

15/L



2017. júl. 9. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Beszélj erről édesapáddal és fogadd meg a tanácsát.
2017. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Még 3 év, bírd ki, aztán lépj le.
2017. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Hol romlott el a kapcsolatotok? Azt kéne tisztáznotok közösen, Utána próbálni kell valamit változtatni. Én kíváncsi lennék édesanyád szempontjaira is.
2017. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Kitört a nyári szünet, unatkoznak a kamaszok. Menj strandra vagy főzzél be lekvárt, esetleg a kettőt felváltva.
2017. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Vegezz hazimunkat segits anyadnak es szeresd legy halas neki hogy edesanyad.

Ezt csak akkor erted majd meg ha meghal.

Kamaszok ellensegesek gonoszak annyukkal itt lesz a baj.

Gondolom tetu lusta vagy es onzo.

2017. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Ezt most furcsának fogod találni, de javaslom, hogy szeresd édesanyádat, amíg él. Ha majd halott lesz, akkor már szeretnéd, de késő lesz.
2017. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Próbáltál vele beszélni erről?

Ha megüt, add vissza. Ne erősebbet, ne durvábbat. Csak amennyit kaptál. Meg fogja lepni. Akkor gyere elő a szöveggel, mondd el neki hogy nem jó ez, amit csinál, mert te ezt nem bírod, és nem tudod hogy mi a baja veled.

Nekem apával volt sok nézeteltérés, ezt egyszer eljátszottam, azóta úgy ahogy nyugi van.

2017. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5ös válaszoló, mindig megcsinálom amit kér, még ha nem is akarom, hisz kénytelen vagyok.


3as ő ezt nem érzékeli, mert szerinte miden a legnagyobb rendben van.


7es, már túlvagyok ezen a körön, azóta még rosszabb. Előhozza a lelki zsarolós kártyát (...bezzeg én nem csinálhatok már semmit, de engem úgyis mind leugattok...)

2017. júl. 10. 15:02
 9/9 A kérdező kommentje:
1es beszéltem vele erről, és azóta csupán annyit javult a helyzet, hogy az idő nagy részében inkább kerülöm anyámat.
2017. júl. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!