Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szulok, ha mostohan beszel...

Ti szulok, ha mostohan beszel veled a 20 eves fiad, te mit tennel a helyembe!?

Figyelt kérdés
kb 5 eve ugy beszel velem mint egy idegennel..v a haverjaval.. es nem is anyanak hiv, hanem a kereszt-nevemen.. sok mindent lenyelek tole, de neha kipattint a nyugalmi allapotombol.. neha mar annyira faj hogy titkon sirok is,,, mondjatok mar valami jo tanacsot, ti hogy kezeltetek az ilyen helyzeteket,tapasztalatokat.. koszi

2017. júl. 9. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Miért beszél így veled? Valamiért megharagudott rád? Rossz társaságba keveredett? Próbáltad már elmondani neki, hogy ez neked rosszul esik?
2017. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom, valami történt 5 évvel ezelőtt, ami miatt megromlott a kapcsolatotok. Egy 20 éves felnőttet már nem fogsz nevelni, de gondolj vissza, mi történhetett, esetleg te mit hibázhattál szülőként, mit nem vettél észre, ami eltávolította tőled. Kezeld felnőttként.
2017. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, ez most nagyon rosszul fog esni, de biztos hogy csak és kizárólag a fiad a hibás? Ha jól számolok tizenöt éves kora óta a keresztneveden szólít, te pedig öt éven át megengedted és lenyelted neki. Márpedig ez nem véletlen, az alapján, amit ismerek, azt mondhatom, hogy az ember csak akkor hívja így az anyját, ha anyaként abszolút nem tiszteli. Korábban volt tekintéyed, mint anyának? Szerintem valami még azelőtt romlott el, de ennyiből nem tudunk többet mondani.
2017. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Azt amire feljogosítva érezném magam. Más szitu az ha fizetik az egyetemi továbbtanulását, szép zsebpénzt kap, mint ha már 14 évesen szakmunkásképzőbe küldik, 18 évesen meg mondják hogy húzzon el hazulról, vagy adja le a fizetése nagy részét. Az meg pláne, ha anyja lelépett, másik férfival, gyerektartás fizetésében sem jeleskedett...
2017. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Szarnám le, majd ha baj van, úgyis puncsolni fog.
2017. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat.. amm mindenkinek igaza van, voltak problemak igen, de sajnos mindehol van ilyen.. de azt meg is beszeltuk es en tobbszor is bocsanatot kertem tole.. de o a sok hulyesegeert nem kert.. mondtam, sebaj hatha konnyebb lessz ha mar felnott lessz.. dehat buktam..mindig is egyedul neveltem fel oket sajnos rovidebb kapcsplatokkal.. szinte azt mondhatni, nekik eltem..amit tolem telt, megadtam nekik mindent.. nagy nehezen meg kulfoldre is ki hoztam oket hogy jobb legyen majd az eletuk.. egyszeruen nem birok vele.. szerinte a sok anime vagy mi a feszkes fene, meg a sok jattek kemenyitette meg... vagy mar nem is tudom...
2017. júl. 10. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!