Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A helyembe mit tennétek?...

A helyembe mit tennétek? Apámrol van szó

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, soha nem ismertem apámat. Anyámék mindig tiltottak tőle. Fél éve viszont megkeresett. Nagyon örültem neki, fiatalos, mindig is ilyen apára vágytam. Hozzáteszem 16 éves volt mikor születtem. Elmentem hozzájuk, van 3 szép hugom is tőle. Ők is voltak itt nálunk. Nekem 3 gyerekem van. Nagyon megszerettem az apámat, de sajnos a felesége féltékeny lett, és eltiltott tőle. Apámat zsarolja, hogy elveszi a gyerekeit tőle, ha tartja a kapcsolatot velem. Ez volt 3 hónapja. Azóta nekem komoly pszichológiai gondjaim lettek, nagyon hiányzik az apám. Már nem is keres. Más megyébe lakik, tehát még csak abban sem reménykedhetek, hogy az utcán megláthatom. Szeretném látni, szeretnék vele beszélni, de mégis az eszem azt mondja, hogy ha esetleg hiv vagy keres akkor ne beszéljek vele, mert úgyis ismét csalódnom kell benne. Mit tennétek? Hogy dolozhatnám fel? Mit csináljak? Pszichologushoz járok, de úgy érzem nem segít.

2014. jan. 29. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
22 éves vagy és 3 gyereked van?????? aztabetyármindenit! ezt hogy sikerült???
2014. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
"sajnos" eddig az összes kipróbált védekezési mód csődöt mondott. Most fognak elkötni
2014. jan. 29. 22:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem becsúsztál, mikor még apád is csak gyerek volt.Most pedig,hogy felnőtt ember szeretné valahogy jóvátenni. Ami jó dolog lenne, ha a felesége nem lenne ilyen öhm.. f..zkalapos. Ha most tartja a kapcsolatot veled elvesztheti a többi gyerekét? Na ez nem korrekt. Te talán nem vagy az? A feleségével kellene tisztáznod, miért is nem engedi,hogy a férje lásson téged. Ha már ő keresett meg téged és nem te. Mert még azt sem mondhatja, hogy lejmolni akarsz. Valahogy vedd fel a kapcsolatot apáddal, mert együtt kell meggyőzni a feleségét arról, felesleges féltékenynek lennie. elvére csak szertnél az appádal lenni. Te is az gyermeke vagy nem csak a húgaid (remélem velük, azért jól kijöttél-kijössz)
2014. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem keres már. A feleségével lehetetlen beszélni. Csak azt akarja hogy a tőle született gyerekeivel foglakozzon apám. A hugaim még kicsik, a legkisebb 3 éves, a legnagyobb 12 éves, vele sokáig beszéltünk, aztán kiderült hogy az anyja irányitja, sokszor nem is a hugommal beszéltem facebookon, hanem a rohadt annyával.
2014. jan. 29. 23:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos elég valószínű, hogy nem fog többet keresni. Rendesen sarokba van szorítva. Igazából már csak rajta múlik. Ha keresni akar megtalálja a módját. Neki kell meggyőznie a feleségét.
2014. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ez elég fura történet. Mégis mire lett féltékeny? Hiszen a lánya vagy, nem a szeretője. Nem lehet csak ő találta ki ezt kifogásnak, mert meggondolta magát?


Szerintem állítsd választás elé. Nem szeretem a kényszerhelyzeteket, de itt indokoltnak érzem. Vagy férfi lesz belőle és foglalkozik az elhagyott lányával vagy többet ne is keressen.

2014. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt a nőt hülyére verném.
2014. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Saját szájával mondta az a nő, hogy megzsarolta apámat és őket szereti, ugyhogy kopjak le.


Utolsó, ami késik nem múlik :)

2014. jan. 30. 15:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Szivem mélyén várom a hivását, de ha hivna nem venném fel. Nemtudom mért. Egyébként apám anyjával tartom a kapcsolatot, tehát a mamámmal, ő is mondta h a nő apámra van akaszkodva és dolgoztatja hogy aztán ő eg mehessen soppingolni. Mamám sem bírja a menyét...
2014. jan. 30. 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyenek . Én titokban hívom fel édesapámat (rejtett számmal) bár ő már 69 éves felesége 50 éves . Azért próbáld meg felhívni , sarokba szorítja a párja akkor nehéz neki én meg tudom érteni mind kettőtöket. Nekem a telefon számaimat is letiltották a telefonjáról édesapámnak.Bárki bármit mond ez egy nagyon rossz helyzet te is lánya vagy és a többi is. Kitartás
2014. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!