Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves kortól el lehet menni...

17 éves kortól el lehet menni otthonról?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Persze, csak menj is haza.
2017. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az előző mondja. De ha végleg le akarsz lépni, azt csak tizennyolc éves kortól, amikor nagykorú leszel. Ehhez persze nem árt ha el tudod tartani magadat.
2017. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Barátomhoz akarok költözni.
2017. júl. 9. 20:50
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
És nem hagyják?
2017. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Már rég rossz kedves kérdező. Megélni miből fogsz? Mert ha összeköltözöl a fiúddal, én tuti nem pénzelnélek a szüleid helyében. Ha elég érett vagy a felnőtt élethez, oldd meg- és lehetőleg ne a pasiddal tartasd el magad, vagy annak a szüleivel. És gondolj bele abba is hogy mi lesz, hova mész majd ha már nem dúl a nagy szerelem.
2017. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem költözhetsz a barátodhoz.
2017. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Egyenes ut a megelhetesi anyasaghoz..

Hajra

2017. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező, a felnőtté válás folyamata úgy kezdődik, hogy az ember felelősségteljes döntéseket hoz. Amit most akarsz, kimondottan felelőtlen. Egyenesen a vesztedbe rohansz. Szóval ne, bírd ki azt az elkövetkezendő néhány évet. Ha muszáj, akkor mosolyogj és bólogass, így legalább nincsen fölösleges erőfeszítés.
2017. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Mi a fene megy itt? Nekem eszembe nem jutott volna ilyet meglépni úgy, hogy nincs mögöttem stabil anyagi háttér. Te meg itt ugrálsz úgy, hogy semmid sincs?
2017. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha otthon nagyok a problémák akkor elhiszem Ennek semmi értelme nincsen. Amíg nem lesz normális szakmád akkor ilyennel inkább meg se próbálkozz. Ha meg kikötsz egy olyan helyen, ahol úgy gondolod jó neked. Persze mehetsz bárhova csak utána meg mindenhol a rendőrökkel keresnek mert ha aggódnak a szüleid rólad mit sem tudva szakcímmel. Nincs értelme senki bizalmával játszanod, de a te jogos döntésed. Igazából meg ha úgymond nem érdekli a dolog otthon senkit, hát onnantól kezdve ásó, kapa, nagyharang. Mehetsz bátran csak szerintem gondold meg hogy hova hogyan kivel. Én nem vagyok az apád. De szerintem örül annak az ember ha szabad lehet. Én nem csináltam meg sajna egyszer sem. De próba cseresznye.;)
2017. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!