Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Anyám nemrég megismert egy pasit. Aki amúgy nagyon idegesítő, állandóan piszkál ha anyám nincs a közelbe, de amikor ott van nyalizik, ajándékot hoz... Stb..

Anyám azt mondja hogy nem akar kapcsolatot csak szórakozni akar... Meg azt mondogatja, hogy használjuk ki a helyzetet és utazgassunk a pasival. A múlt hétvégén is muszály volt elmenni pasi szüleihez mert a csávó testvérének fia fellépett a faluban.

Anyám folyamatosan azt mondogatja hogy elfogadja a pasi ha valami van és nem zaklatja... Közbe meg ha nem veszi fel anyám a telefont akkor már mindjárt elhordja mindennek stb...

Amikor anyámnak elmondtam hogy nekem ez nem jó, én utálom, és hogy engem piszkál. Akkor meg azt kaptam meg hogy én azt akarom hogy egyedül öregedjen meg, meg hogy nem akarom hogy boldog legyen stb...

Egyszer meg azt mondta hogy nem fog többet foglalkozni vele, stb.. Közbe még most is vele beszél telefonon és a táskájában egy levél fogamzásgátlót találtam.

Nagyon kikészít ez a helyzet, állandóan sírok, és ha ezt meglátja anyám akkor még én vagyok a rossz hogy neki kéne sírnia mert ilyen lánya van, aki mem engedi neki hogy szórakozzon.

Folyton azt hajtogatja, hogy én vagyok az első neki meg ilyenek közbe meg egész álló nap vele beszélget, velem meg nem foglalkozik!

Mit tegyek??

14/l



2017. júl. 11. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

1, Miért kutatsz anyád táskájában?

2, Ha majd te is elég idős leszel, lemondasz a kapcsolatodról csak azért, mert anyád úgy szeretné? Vagy amíg te éled világod, ő otthon egyedül azokat a napokat várja, amikor te meglátogatod?

2017. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Várj!

Ha kijön anyud a rózsaszín ködből, majd más lesz.

Nem tudom mi takar a piszkálás, de azt ne hagyd. Szólj, hogy köszönöd, ez nem az a helyzet, amiben ilyesmit lehet mondani.

Fűzd szorosabbra a kapcsolatodat apukáddal, de anyára meg a pasira ne panaszkodj neki.

Majdcsak leesik anyudnak...

2017. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%

#1


Mint mondta, ez nem kapcsolat cdak szórakozás. És attól lehet az anyuja is tekintettel a lányára, hogy akkor legalább nem olyannal van aki piszkálja a lányát...

2017. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

"ha nem veszi fel anyám a telefont akkor már mindjárt elhordja mindennek stb... "

Erről neked honnan van tudomásod? Veled is tölt időt a pasi külön? Előtted szidja anyukádat?

Ha piszkál, próbáld leállítani, rövidre zárni a párbeszédet. Anyukádnak tapintatosan tedd szóvá, hogy piszkál. Nem úgy, hogy olyanokat mondasz, hogy utálod a pasit, még ha így is van. Anyukád beszéljen a pasival, tegye szóvá, hogy téged bánt azzal, ha piszkál.

Tölts több időt csak anyukáddal, beszélgessetek, szervezzetek közös programokat.

A táskájában pedig ne kutass.

2017. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vedd fel rejtett kamerával a pasi "aranyköpéseit" és mutasd meg anyucinak.Örül neki, ha nem normális bizonyára.


Anyukád meg, ha ilyennel szórakozik és csak szórakozik mondja, akkor ő nem társat-komoly kapcsolatot keres öreg napjaira, hanem csak ribit játszik.Neked erre kellene büszkének lenned szerinte?


Pár felvétel és egy kis szembesítés után talán elgondolkodna, kinek is kellene tettén sírni...

2017. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!