Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Mindjárt 13 leszek , és elegem van a szüleim gyerekeskedésükből. Igazából már 10 éves korom óta unom, de akkor még úgy gondoltam, hogy várok vele, majd csak leállnak ezzel. És most itt vagyok 2-3 év múlva... de semmi változás. Tudom, nem vagyok felnőtt, nem is azt kérem , hogy így kezeljenek, csak úgy mint egy átlagos kamaszt, nem pedig egy kb 10 évest. Ezt ki is fejtem, bővebben. Mikor, hazajövök ez vár rám - Milyen volt a suliban , picim?

- Kicsi, jössz enni?

-Picikém, gyere!

Kb ennyi. És, ez egész nap így megy. Ez normális , vagy csak nekem nem tűnik annak? Írjátok meg ha tévedek, vagy ilyesmi ! Szóval , csak azt szeretném kérdezni , hogy ilyenkor mit kell tennem? Már szóltam nekik, hogy ez nem mehet így, de magyarul leszarják. Kérlek ha tudtok valami tippet adni írjatok ide, a kérdés alá. Előre is köszönöm.



2017. júl. 11. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
13 évesen már rég az ágyba kellene lenned este 10kor, nem pedig gyikezni aranyom.
2017. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
13 évesen velem is ilyenek voltak a szüleim. Főztek, mostak rám, és megkérdezték milyen volt a suli. Ez így helyes. Örülj neki, hogy ilyenek és becsüld meg őket. Én most egyetemen visszasírom, ezeket az éveket.
2017. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
A 23 éves lányunokámnak is szokta mondani az anyja, hogy picim-kicsim. Becézés ez, semmi más. nem mindenki használja, de semmit sem von le az életkorodból, hidd el.
2017. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

én 17 évesen is "kicsi fiam" meg néha "babuci" vagyok...

nem zavar, megszoktam

csak ne mások előtt

2017. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
na ne mondd már, hogy azért gyerekesek a szüleid, mert becézgetnek? :D ebben a történetben egyedül te vagy a nevetséges ezzel az idióta dologgal és a nem normális, teljesen helyén való a dolog.. 20 éves vagyok és ennél sokkal cifrább beceneveket kapok szüleimtől
2017. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a napokban vásároltam anyukámmal, és nyugodtan odakiabált 20-30 ember előtt, hogy "Manócskám ez tetszik?" 20 éves vagyok. Kicsit lefagytam, de örülök, hogy legalább van ki becézzen és ha neki így jó, hát hívjon így. Szóval ne akadj fent ezen.
2017. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Pedig még az is előfordul, hogy egy szülő a felnőtt gyerekét szólítja néha kicsimnek, vagy akár házastársak egymást. Nem azért, mert kisgyerekként bánnak a másikkal, hanem a szeretetüket fejezik ki így.

Ha zavar, mondd meg a szüleidnek, hogy mások előtt ne szólítsanak így, egyébként meg ne orrolj rájuk, mert ez semmi problémát nem jelent.

2017. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Tudtad, hogy vannak tizenhárom évesek, akik a fentiek közül egyetlen kérdésért is bármit megadnának?

Ötven évesen is a "kicsi" gyerekük leszel. Éld meg most ezeket a pillanatokat, később hálás leszel érte.

2017. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire mit kell tenni? Engem a mai napig úgy szólít néha az Édesanyám, hogy: kislányom! 29/N
2017. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok de anyum még a mai napig Babámnak szólít néha mert én vagyok a legkisebb gyereke. 😊😊 Ez csak kedveskedés, becézés: a szeretet jele. Szerintem téged is csak a kamaszodás miatt zavar, nembaj majd kinövöd. 😀
2017. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!