Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kérdésem. A nevelt lányom...

A kérdésem. A nevelt lányom közösségi oldalakon alázza a nevelő apját, hazugságokat ír róla, semmi valós dolgot, magát fényezi a szülőről szemét dolgokat ír mert utálja. Pedig semmi oka rá. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Elbeszélgetni vele, hogy miért csinálja, és hogy lesz kedves azonnal leállítani magát.
2017. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni kell vele erről, hogy miért csinálja, esetleg kioktatni.
2017. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól értem a kérdést, RÓLAD írogat a lány?


Elsö körben elbeszélgeni vele, hogy állítsa le magát, a következö léepés meg, hogy feljelented a személyisegi jogaid megsértése és rágalmazás miatt.

2017. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Ismertem ilyen esetet, csak ott a szülőket gyalázta a kölyök, akiről aztán kiderült, hogy súlyos narkós és amikor írogat azt sem tudja, hogy fiú vagy lány.
2017. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele, de levegőnek nézi az embert. Pedig tisztességesen neveljük.
2017. febr. 4. 17:11
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
Le kell keverni neki egyet, akkor majd biztos nem néz levegőnek :)
2017. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem lehet lekeverni neki, mert a nevelőszülő nem ütheti meg a neveltlányát mert simán feljelentheti. Még a sima szülő se teheti, elvileg.
2017. febr. 4. 18:29
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Hát, én sokkal egyszerűbben viszonyulnék a kérdéshez: nem nézegetném a FB oldalát.

Csak úgy kíváncsiságból kérdezem: személyes együttélésben is érezhető, hogy rossz véleménnyel van rólad? Ha igen, miért nem akkor és ott beszélgetsz erről vele?

Anyuka mit tud ezekről és mit szól hozzá?

2017. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ismerősöm, de ott úgy elfajultak a dolgok (lopás, szökés), hogy visszavitték a nevelőotthonba. Gondolom most ott jobb neki...
2017. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egy ismerősünk mondta hogy ezen az oldalon is megy a mocskolódás. Így találtam meg ezt a dolgot. Nekem sose mond semmit amikor beszélgetünk, mintha minden oké lenne, nem is vitatkozik, az a baj. Kár hogy innen tudom meg hogy mennyire utál. Az anyja nem áll senki pártjára. Így nincs is konfiktus. Kiskorába pszichológushoz kellett vinni, a szülők válása miatt. Lehet ezt nem tudja a mai napig feldolgozni
2017. febr. 5. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!