Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mennyire normális hogy nem...

Az mennyire normális hogy nem szeretek itthon élni? 16/L

Figyelt kérdés
Igazábol soha nem szerettem itt lenni. Elvaltak a azzleim apum alkoholizmusa miatt, most egy panelben elek anyaval es a batyammal. Anya folyton idegbeteg es kupit hagy maga utan, az egesz lakas egy kosz, es en hiaba elmosogatok magam utan v vigyazok a cuccokra ugyanaz kesz a vege es beleuntam. Egyebkent nem sokat torodik velem, sot egyaltalan nem. A batyam meg folyamatosan kritizal es azt hiteti el mindenkivel hogy csak az o dolga a jobb a fontosabb es o van altalaban a kozeppontban. Nemreg voltam taborban, illetve regebben koleszban es nem voltam annyira joban a tobbiekkel de ha sokaig tavol vagyok jobban erzem magam. Nem erzem ezt az unalmat, fasultsagot. Anyumek olyanok mintha lehuznanak csak. Vansk mentalis problemaim jarok is pszichologushoz meg szeptembertol koleszba megyek, de valahogy ha csak itt vagyok par napig mar rogton az van hogy mas helyrol almodozom. Es ez nagyon nehez. Nem erzem magam csaladtagnak. Tudom hogy a legtobb valasz az lesz hogy akkor koltozzek el, de sokszor egy huszonevesnek is nehez elkoltozni, es hiaba leszek koleszos ott lesznek a hetvege,, meg a szunetek. Mondjuk most dolgozom hogy azzal is teljen az ido es ne legyek itthon.

2017. júl. 15. 16:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Kiegyensúlyozottabb vagyok máshol, élvezem , és ha rajtam mulna nem is jonnek haza csak nagyon ritkan. Anyum akkor foz amikor kedve tartja, van hogy este van csak fott etel. :/ en dolgozom folyamatosan hogy a koltsegeimet alljam, de az nem ugyanaz mert megis meg sok mindenben fuggok a szuleimtol ameg nem leszek 18. Az egesz kornyezet csak leviszi az onbizalmam, tudom mar csak par honap es tavol leszek a lakhelyemtol de meg ezek a napok is nagyon nehezek. Es nagyon sok dolgot atvettem toluk ami meginkabb idegesit, benne vannak a szemelyisegemben. Egyebkent a noverem mar elmenekult messzire o is ezek miatt, a batyam is keszul szoval nem vagyunk egy osszetarto csalad. Kivancsi leszek mennyire fogjuk tartani a kapcsolatot veluk ha vegleg elmegyek.
2017. júl. 15. 16:25
 2/6 anonim válasza:
Ha vannak anyagj gondjaitok vagy anyukadnak vannak problemai segits rajta ha apukaddal szeretnel lenni kuldd el elvonora ha vannak anyudnak barmiylen problemai kuldd el szakemberhez amugy koltozz el es ismerkedj
2017. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyum is jart pszichologushoz de most nincs olyan anyagi helyzetben ingyeneshez meg nem kepes elmenni, pedig en is ingysneshez jarok es segit sokat. Apummal nem tartom a kapcsolatot mert jozanul is csak kotekszik. Es nem latja be hogy problemaja van
2017. júl. 15. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt most megint érzek némi párhuzamot köztem, meg közted. Persze én idősebb vagyok, és fiú. Anyád rossz anya, már bocs...szerezz minél több barátot, találd meg a szerelmet, legyél szorgalmas, de elsősorban a saját céljaidat illetően. Már ha vannak. Ha nincs konkrét terved a boldogulásra, dolgozd ki! Aztán amint meglesz a lehetőséged költözz el! Végleg! Tudom hogy keményen hangzik, de nem igazán van más megoldás minthogy kiutat keresel ha ilyen. Az emberek 35 felett már nem változnak. Megváltoztatni nem fogod tudni se őt se a tesódat. Belerokkanni meg gondolom nem akarsz.
2017. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van barátom, lassan két éve, de akkor is csak lehúz az egész környezet. Amit felépítettem a táborban mert az onismereti onbizalomfejleszto volt, a sok kiabalassal, veszekedesssl, egy nap alatt megint a nullara tettek.
2017. júl. 15. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, ismerős. Amíg nem tudsz onnnan végleg elhúzni addig is tölts velük minél kevesebb időt. Persze tehetsz egy próbát hogy leülsz vele és tartalmasan elbeszélgettek csak nem biztos hogy menni fog.
2017. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!