Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bunkosag kicsit, hogy...

Nem bunkosag kicsit, hogy hiaba megkerem, hogy kopogjanak, soha nem teszi meg anyam?

Figyelt kérdés

Megkertem ra a szuleimet, hogy kopogjanak, mielott bejonnek a szobamba.

Apum ezt tiszteletben tartja, anyam folyamatosan, mintha direkt idegesiteni akarna soha nem kopog. Van,hogy tornazok,van,hogy rendet rakok mondjuk es felprobaloma ruhakat, hogy mit tartok meg mit nem es bejon. Nap mint nap bejon a szobamba kopogas nelkul.

Olyan nehez ezt tiszteletben tartani. En se megyek be a szobajukba, akkor o miert nem birja ezt felfogni.


2017. júl. 17. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Zárd bez ajtót!
2017. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Probalj meg vele leulni megbeszelni ezt. Jobbat nem tudok mondani. Vagy apukadnak szolj, hogy probalja meg vele ezt megertetni, mert neked nem megy. Szukseged van maganszferara.
2017. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
És mit mondott Anyukád, miért nem kopog?
2017. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Wackler válasza:
85%
Amikor bemegy, mit csinál? Pakol, rendet rak vagy csak benéz? Attól függ hogy szándékosan bosszant vagy csak nem érdekli
2017. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
2017. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

"En se megyek be a szobajukba, akkor o miert nem birja ezt felfogni"

A család nem egy demokratikus környezet, a szülő a király, a lakás az ő vára, sőt ő gondoskodik róla hogy éhen ne halj, szóval joga van azt csinálni amit akar, akkor is ha épp az neked nem tetszik.


Itt "az én házam az én váram" elv érvényesül, nekem is ilyen volt édesapám, ha este 10 után még kapcsolva volt a villany akkor jött néha csak úgy benyitott hogy aludni kellene már meg hasonlók,

ezzel nem tudsz mit kezdeni,


a szüleid etetnek, pénzelnek és eltartanak több mint egy évtizede,

a minimum az hogy tiszteled őket akkor is ha ez baromi nehéz mert igenis rád vesztegetik az életük legszebb éveit és kijár a tisztelet ha egy utolsó szemétláda barmok is.


Annyit tudsz tenni amit én is tettem,

amint lehet elkezdesz dolgozni, gyűjtögetsz és 18 éves korodat követően lelépsz, pár haverral vagy bárkivel béreltek egy lakást aztán élsz ahogy jónak látod, idővel meg lehet saját lakásod, saját gyereked akit te is tisztelsz annyira hogy nem mész be kopogás nélkül.

2017. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5. Nem a WC ben lakom, ilyen zarat nem lehet ratenni.

Meg van veve a zar, amit csak bele kellene tenni az ajtoba,de valamit meg kell csinalni az ajtonal, mert nem passzol teljesen, es en nem ertek hozza.

Bejon es mondja nekem,hogy ez meg az,o megy nagyanyamhoz,benez a szekrenyembe,hogy jaj milyen kupi van(holott rend van, ha meg nem,akkor azert,mert folyamatban van).

Mikor emlitettem neki,hogy miert nem kepes kopogni,mikor minden nap elmondom neki,az volt a valasz, hogy o ilyen, nem fog kopogni,szokjak hozza.

2017. júl. 17. 15:48
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Ahogy a MATRIX című filmben mondták, és illik a fentebb említett történetemhez is.:

"...Megszoksz Vagy Megszöksz..."


Ugyan ez igaz az élet számos területén, majd megtudod, sokszor fogsz hasonló dolgokkal találkozni amikor igen is kompromisszumot kell kötnöd mert nincs más opció, legyen az munkahely, család, gyerekek vagy még oly sok dolog az életben.

2017. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

"Mikor emlitettem neki,hogy miert nem kepes kopogni,mikor minden nap elmondom neki,az volt a valasz, hogy o ilyen, nem fog kopogni,szokjak hozza."


voltak akik direkt szexeltek ilyenkor, és miután rájuk nyitottak, utána megtanultak kopogni...

2017. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pucérkodj a szobádban, vagy ilyesmi, szóval teremts olyan helyzetet, ami miatt anyád számára kellemetlen lesz a benyitogatás. Remélhetőleg Egy-két alkalom, és megtanulja.
2017. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!